Zimní brusle pro děti
 • Acra Dívčí roztahovací brusle Action, vel. 26/29

  Dívčí brusle ACTION, roztahovací - 4 velikosti v jedné. Délka vnitřní stélky, při nejmenší nastavené velikosti 26, činí 16,5 cm. Jednoduché nastavení boty na čtyři velikosti 26-29 = 16,5 - 18,5 cm. Br...
  655
  599

 • Acra H810/1 Brusle Action dívčí roztahovací, vel. 30/33

  Dívčí roztahovací brusle ACTION, obsahují 4 velikosti v jedné. Délka vnitřní stélky, při nejmenší nastavené velikosti 30, činí 19 cm. Jednoduché nastavení boty na čtyři velikosti 30-33 = 19 - 21 cm. Brusle jsou tvořeny plastovým skeletem a vnitřní textilní botičkou, která má měkkou výstelku pro zabezpečení nejvyššího komfortu.
  689
  630

 • Dívčí brusle na led SPOKEY KIDICE - růžové

  Dívčí brusle na led SPOKEY KIDICE - růžové.Tyto dívčí brusle na led jsou určené pro začátečníky, kteří dělají teprve první kroky na ledě.
  741
  678
 • Dětské hokejové brusle SPOKEY KIDICE - modré (29-32)

  Dětské hokejové brusle SPOKEY KIDICE - modré (37-40). Tyto dětské hokejové brusle jsou určené pro začátečníky, kteří dělají teprve první kroky na ledě. Dětské hokejové brusle mají originální dětské motivy na boční straně boty.
  741
  678

 • Brusle nastavitelné dívčí, Acra vel. 38/41

  Dívčí roztahovací brusle ACTION, obsahují 4 nastavitelné velikosti v jedné brusli. Délka vnitřní stélky, při nejmenší nastavené velikosti, činí 23,5 cm. Jednoduché nastavení boty na čtyři velikosti 38-41. Brusle jsou tvořeny plastovým skeletem a vnitřní textilní botičkou, která má měkkou výstelku pro zabezpečení nejvyššího komfortu. 
  755
  691

 • Zimní brusle Spartan Slava - S (29-32)

  Zimní brusle Spartan Slava - S (29-32) Chlapecké hokejové brusle SPARTAN Slava stříbrné Hokejové zimní brusle SPARTAN Slava jsou v moderním a atraktivním designu vhodné pro rekreační i hokejové užití. SLAVA model je vhodný pro mladé chlapce oceňující styl a pohodlí. Nepochybnou výhodou je nastavitelná velikost
   
  749

 • Zimní brusle Spartan Slava - M (33-36)

  Zimní brusle Spartan Slava - M (33-36) Hokejové zimní brusle SPARTAN Slava jsou v moderním a atraktivním designu vhodné pro rekreační i hokejové užití. SLAVA model je vhodný pro mladé chlapce oceňující styl a pohodlí. Nepochybnou výhodou je nastavitelná velikost
   
  749

 • Zimní brusle Spartan Slava - L (37-40)

  Zimní brusle Spartan Slava - L (37-40) Hokejové zimní brusle SPARTAN Slava jsou v moderním a atraktivním designu vhodné pro rekreační i hokejové užití
   
  749

 • Brusle na led dívčí TRULY JUNIOR - růžové

  Nastavitelné brusle s měkkým vnitřním polstrovánfm jsou navrženy pro pohodlné bruslení a vyrobeny tak, aby splňovaly nejmodernější bezpečnostní prvky. Vnější bota je vyrobena z PVC materiálu, který zaručuje nepromokavost a zároveň dostatečné zpevnění kotníků začínajících bruslařů.
  873
  799
 • Brusle na led dětské TRULY JUNIOR - stříbrné

  Nastavitelné brusle s měkkým vnitřním polstrovánfm jsou navrženy pro pohodlné bruslení a vyrobeny tak, aby splňovaly nejmodernější bezpečnostní prvky. Vnější bota je vyrobena z PVC materiálu, který zaručuje nepromokavost a zároveň dostatečné zpevnění kotníků začínajících bruslařů.
  873
  799
 • Chlapecké zimní brusle Junior, vel. S(29-32), černo-stříbrné

  Chlapecké zimní brusle Junior, vel. S(29-32), černo-stříbrné
  873
  799

 • Dívčí zimní brusle Junior

  Dívčí zimní brusle Junior, vel. S(29-32), bílo-ružové
  873
  799123 … 6další »


MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

ZMĚNA v e-shopu SPORTnaNETU.cz !!


Vážení zákazníci a návštěvníci, z důvodu přesunu platformy na novou firmu může nyní docházet k drobným problémům s dodávkami.

Prosíme Vás o shovívavost a za případné problémy se omlouváme.

 

Po skončení tohoto období SPORTnaNETU.cz se můžete těšit na spoustu novinek, například impletanci služeb úloženka a jiné.

Pepino Sladký

777 95 11 14


Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114