Zátěže

Zátěže jsou vhodným doplňkem k posilování a při zpevňování těla. Nabízíme zátěže na nohy či zátěže na zápěstí. Jsou vyrobeny především z neoprenu, můžete s nimi provádět cviky, chodit, dokonce i běhat. Zátěž na nohy používáme především při chůzi či poklusu, zátěž na zápěstí zase pomáhá zpevňovat paže, hodí se i při cvičení a zvedání činek.  Nabízíme zátěže v různých hmotnostech jako jsou 0,5kg, 1,5kg či 2kg - zátěže na nohy či zápěstí dodáváme vždy v sadě 2ks na pravou i levou ruku či nohu. Důležité je vědět, že až je v názvu zátěže uvedeno např. zátěž na zápěstí, tak je možné tyto zátěže použít i na nohy s upnutím nad kotník.

 • Sedco zátěž zápěstí nylon 2X0,5KG - modrá

  Zátěž zápěstí NYLON: závaží na zápěstí hmotnost 2 x 0,5kg - upnutí na suchý zip - materiál obalu nylon
  152
  139

 • Neoprenová zátěž LifeFit ankle/wrisst 2 x 0,5kg

  Neoprenová zátěž LIFEFIT ANKLE/WRIST WEIGHTS 2 x 0,5kg slouží jako pomůcka pro zefektivnění tréningu a zvýšení zátěže při cvičení, chůzi či běhu. Neoprenová zátěž LIFEFIT zefektivňuje posilování a spalování kalorií.
  163
  149

 • Zátěže na ruce a nohy Form 2 x 0,5kg

  Zátěže na ruce a nohy Form 2 x 0,5kg Neoprenové zátěže na ruce a nohy jsou ideální pro zvýšení fyzické kondice, ale i například cvičení aerobiku. Upevnění je řešeno na suchý zip. Materiál - odolný neopren. Pomocí zátěží můžete procvičovat jak horní polovinu těla tak i svaly nohou.
  185
  169

 • Neoprenová zátěž Lifefit na ruce a nohy 2 x 1,0kg

  Neoprenová zátěž Lifefit na ruce a nohy 2 x 1,0kg slouží jako pomůcka pro zefektivnění tréningu a zvýšení zátěže při cvičení, chůzi či běhu. Neoprenová zátěž LIFEFIT zefektivňuje posilování a spa...
  206
  189

 • Zátěž na ruce i nohy 2 x 0,75 kg SPOKEY FORM K836690

  Zátěž na ruce i nohy 2 x 0,75 kg SPOKEY FORM. Zátěž na ruce i nohy je oblíbenou fitness pomůckou, která vyniká jednoduchým a efektivním používáním. Zátěž na ruce je vhodná nejen pro chůzi a běh, ale také pro všechny sportovní aktivity (halové i venkovní). Již po krátké době používání zátěže na ruce zaznamenáte výsledky.
  212
  194

 • Zátěže na ruce a nohy Form 2 x 0,75kg

  Zátěže na ruce a nohy Form 2 x 0,75kg Neoprenové zátěže na ruce a nohy jsou ideální pro zvýšení fyzické kondice. Upevnění je řešeno na suchý zip. Materiál - odolný neopren. Pomocí zátěží můžete procvičovat jak horní polovinu těla tak i svaly nohou.
  212
  194

 • Zátěže na ruce 2 x 1 kg Sedco Nylon 4225

  ZATĚŽ PRO CVIČENÍ - MATERIÁL NYLON,  Zátěž zápěstí NYLON: závaží na zápěstí hmotnost 2 x 1kg - upnutí na suchý zip - materiál obalu nylon
  216
  198

 • Kondiční zátěže na ruce i nohy SPOKEY FLO-FORM 2 x 0,5 kg

  Kondiční zátěže na ruce i nohy SPOKEY FLO-FORM 2 x 0,5 kg. Zátěž na ruce i nohy je oblíbenou fitness pomůckou, která vyniká jednoduchým a efektivním používáním. Zátěž na ruce je vhodná nejen pro chůzi a běh, ale také pro všechny sportovní aktivity (halové i venkovní). Již po krátké době používání zátěže na ruce zaznamenáte výsledky.
  223
  204

 • Zátěž zápěstí neopren Sedco 2X1 kg - šedá

  Zátěž zápěstí NEOPREN: Neoprenová zátěž na ruce/nohy se suchým zipem 2x1kg: S využitím těchto závaží na kotník a zápěstí se zvyšuje zátěž při chůzi či běhu a napomáhá se tak k efektivnějšímu posilování a výraznějšímu spalování kalorií při pohybových aktivitách.
  233
  213

 • Neoprenová zátěž Lifefit na ruce a nohy 2 x 1,5kg

  Neoprenová zátěž Lifefit na ruce a nohy 2 x 1,5kg  slouží jako pomůcka pro zefektivnění tréningu a zvýšení zátěže při cvičení, chůzi či běhu. Neoprenová zátěž LIFEFIT zefektivňuje posilování a sp...
  250
  229

 • Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 1kg

  Zátěže na ruce a nohy Form 2 x 1 kg Neoprenové zátěže na ruce a nohy jsou ideální pro zvýšení fyzické kondice. Upevnění je řešeno na suchý zip. Materiál - odolný neopren. Pomocí zátěží můžete procvičovat jak horní polovinu těla tak i svaly nohou.
  279
  255

 • Závaží na zapěstí Com Form 2 x 1kg

  Charakteristický profil zátěží je předurčený k cvičení rukou. Anatomický výřez zátěže na palec stabilizuje závaží a zaručí správnost cviků. Materiál – odolný, s atraktivním designem. Regulované zapínání na suchy zip, umožní upravit závaží k velikosti ruky.
  303
  277

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114