Vibrační plošiny, stroje

VIBRAČNÍ PLOŠINY, VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJE

Vibrační plošina se stala v posledních letech fenoménem, a to právem. Spolu s rotopedy, steppery a eliptickými trenažéry je vibrační plošina efektivním pomocníkem při formování postavy, hubnutí a udržení fyzické kondice. Vibrační posilovací stroj totiž téměř bezpracně pomáhá formovat celé tělo. Vibrační posilovací stroj je určen jak pro zdravotní, tak i hubnoucí program. Cvičení na vibrační plošině se stalo opravodovým hitem. Vibrační plošina procvičí celé tělo, odstraní přebytečný tuk, pomáhá odstranit bolest kyčlí, posiluje kostru a pomáhá urychlit rehabilitaci po úrazech a operacích. Cvičení na vibrační plošině má za následek zatížení celého skeletu rovnoměrně, tím se stimulují osteoblasty a vytváří se nová kostní hmota. Vibromasážní stroj díky svým vibracím pomáhá ke zrychlení krevního oběhu, z těla se tak vylučují škodlivé látky, zlepšuje se metabolismus a činnost vnitřních orgánů. 

 

VIBRAČNÍ PLOŠINY - PODLE ČEHO VYBÍRAT ?

Vibrační plošiny se liší výkonem, systémem vibrací a zatížením. Od těchto rozhodujícíh faktorů se odvíjí také cena. Vibrační posilovací stroje mají horizontální nebo vertikální systém vibrací, dražší dvoumotorové stroje pak tyto systémy kombinují. Vibrační plošiny jsou zpravidla vybaveny computerem, díky kterému si můžete navolit cvičební program přesně podle Vašich představ. Vibromasážní stroje nejsou nijak náročné na údržbu ani na spotřebu energie.
  • FITNESS STIMULÁTOR SVALŮ S EMS

    Bezdrátový inteligentní EMS přístroj na intenzivní posilování horní i dolní části přímého břišního svalu a svalů paží.   Získejte svou vysněnou postavu pomocí fitness stimulátoru, který bude cvičit za Vás v pohodlí domova, na cestách i v kanceláři.  
    1 410
    1 290

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114