Veslovací trenažéry

Veslovací trenažér je posilovacím strojem pro horní polovinu těla. Často vídáme veslovací trenažéry především v posilovnách, díky svým kompaktním rozměrům je však možné umístit veslovací trenažér v pohodlí Vašeho domova. Je to ideální posilovací stroj pro zádové svalstvo a ke zpevnění hrudníku. Veslovací trenažér nabízí pohodlné sedátko a kvalitní stabilní konstrukci. Pomocí přehledného počítadla můžete sledovat probíhající trénink, nastavíte si zátěž a začnete s aktivním tréninkem. Každý veslovací trenažér obsahuje podrobný návod, díky němuž se můžete naučit určité programy, způsob cvičení a také jeho délku. Cenově se veslovací trenažéry liší, čím dražší tím více nabízených programů, zátěže, nastavitelnosti (opěrek, sedátka...)

 • Veslařský trenažér Z 5213 ONE

  Veslařský trenažér Z 5213 ONE je je mechanickým přístrojem, který umožňuje procvičovat horní a dolní svalové skupiny. Veslování zlepšuje výkonnost kardiovaskulárního systému, pomáhá spalovat tuk a zvýšit schopnost těla absorbovat kyslík. Pohyb při cvičení s veslařem zapojuje až 84% svalů v těle.
  2 677
  2 449

 • Veslovací trenažér MASTER V-100

  Veslovací trenažér MASTER V-100. Tento veslovací trenažér nabízí ideální formu posilování svalů celého těla. Je vhodným doplňkem ostatních forem posilování.
   
  3 290

 • Veslovací trenažér Master V-350

  Veslovací trenažér MASTER V-350 - veslování nabízí ideální formu posilování svalů celého těla. Je vhodným doplňkem ostatních forem posilování. Technický popis: -  prodloužená záruka výrobce 5 let  
   
  4 990

 • Veslařský trenažér Hms ZM1502

  Veslařský trenažér Hms ZM1502 - magnetický Pořízením veslařského trenažéru HMS 1502 získáte všestranný nástroj, který kromě standardního veslování umožňuje procvičovat horní a dolní svalové skupiny.
  6 437
  5 890

 • Veslařský trenažér ZM 1801 HMS magnetický

  Magnetický veslařský trenažér s manuální regulaci zátěže a mohutnou ocelovou konstrukcí je určen především na domácí cvičení. Tento fakt podporuje také možnost složení přístroje do vertikální polohy pro jeho snadnější skladnost.
  7 312
  6 690

 • Veslovací trenažér MASTER V-550

  Veslovací trenažér MASTER V-550 nabízí ideální formu posilování svalů celého těla. Veslování je vhodným doplňkem ostatních forem posilování.
   
  11 490

 • Veslovací trenažér Master V-650

  Veslovací trenažér  MASTER V-650 Efektivně posiluje velké skupiny svalů - ruce záda, i nohy Delší sedací část lze sklopit - úspora místa Vysoce efektivní trénink Až 8 stupňů regulace zátěže
   
  11 990

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114