Trekingové hole

TREKINGOVÉ HOLE, TREKOVÉ HOLE

Trekingové hole jsou velkým pomocníkem při pěší turistice, a to k náročným horským výšlapům i klasickým výletům. Tyto hole patří mezi outdoorové vybavení, stejně jako např. stany, spacáky a karimatky. Nabízíme lehké 2 či 3 sekční trekingové hole s dokonalým odpružením. Sekční trekingové hole si můžete libovolně výškově nastavit dle svých potřeb na 2 až 3 místech, podle toho, zda-li se jedná o trekové hole 2 sekční či 3 sekční. Odpružení, tvz. antishock poskytuje maximální komfort, díky tomu se trekové hole stanou Vašimi věrnými pomocníky. Používají se i pro ty, kdo mají problém při chůzi. Stejně tak si ale můžete nastavit, že odpružení nechcete a turistické hole jsou v jednom kamžiku neodpružené, tedy na pevný doraz. Trekingové hole můžete používat v létě, v zimě zkrátka kdykoliv. Chcete mít přehled o vzdálenosti, kterou jste během svých výšlapů urazili? Pořiďte si krokoměr, který patří mezi oblíbené outdoorové doplňky.

 

Nordic Walking

 

Nordic Walking se řadí mezi rekreační sporty a zdravotní prevenci. Nordic Walking lze provozovat v každém věku bez rozdílu fyzické zdatnosti. Trekingové hole správné velikosti Vám výrazně pomohou zvládnout techniku tohoto rekreačního sportu. Nabízíme Vám trekové hole od osvědčených výrobců – SPARTAN, SPOKEY a WORKER. Nevíte si rady, které trekingové hole vybrat? Kontaktujte nás, rádi Vám s výběrem poradíme ! Nabízíme kompletní vybavení pro Vaše cesty do přírody. 123 … 5další »


MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114