Trampolíny, sety

Hledáte trampolíny za výhodnou cenu? V naší nabídce naleznete trampolíny osvědčených výrobců, které jsou bezpečné a zároveň odolné vůči vlivům počasí i mechanickému poškození. Trampolína představuje nejen sportovní náčiní pro skákání osob, které je využitelné pro posilování těla a gymnastiku, ale také ideální pomůcku pro rekreační účely. Malé trampolíny jsou vhodné pro děti nebo také jako fitness pomůcka. Trampolíny pro děti slouží pro trénink pohybových aktivit a jsou tak praktickou pomůckou pro jejich rozvoj. V poslední době jsou však oblíbené trampolíny s ochrannou sítí. Trampolína se sítí je určena pro venkovní využití a je nabízena v řadě rozměrů. Součástí setu může být nejen ochranná síť na trampolínu, ale také schůdky a ochranná plachta. Tato venkovní trampolína potěší děti i dospělé a přinese spoustu zábavy po celou letní sezónu ! Trampolíny s ochrannou sítí jsou navrženy s ohledem na maximální bezpečnost, což oceníte především při využívání dětmi. Trampolíny Masterjump a trampolíny Insportline jsou nabídkou skvělé kvality za rozumnou cenu. I proto patří trampolíny těchto značek dlouhodobě mezi špičku !

 • Trampolína SPARTAN 96 cm

  Trampolína SPARTAN 96 cm
  906
  829

 • Trampolína Acra 122 cm

  Trampolína - průměr 122 cm , nosnost 110 kg. Trampolína je oblíbená cvičební pomůcka nenáročná na prostor. Možnost použití je v tělocvičnách nebo i doma. Je třeba mít kolem sebe dostatečně volný prosto...
  1 363
  1 248

 • Trampolína MASTERJUMP 122 cm

  Trampolína MASTERJUMP 122 cm. Oblíbený rozměr trampolíny pro domácí použití. Trampolína má kvalitní obvodový polštář, 8 nožek a 44 pružin. Nosnost je 100 kg. Trampolíny značky MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.
  1 584
  1 449

 • Skládací trampolína SPARTAN 140 cm

  Skládací trampolína SPARTAN 140 cm. Praktická skládací trampolína o průměru 140 cm. Skládací systém pro jednoduché uskladnění s vakem proti korozi a poškození trampolíny. Sestavení bez použití nářadí ! Nosnost trampolíny je 100 kg.
  1 638
  1 499

 • Trampolína Spartan 140 cm

  Trampolína Spartan 140 cm - Hi Ten ocelová konstrukce - trampolínu lze sestavit bez použití nářadí
  1 693
  1 549

 • Trampolína MASTERJUMP 120 cm skládací

  Trampolína MASTERJUMP 120 cm skládací. Skládací trampolína od oblíbené značky MASTERJUMP. Skládací systém pro jednoduché uskladnění, vak na složenou trampolínu bránící korozi a poškození trampolíny. Vítě proč jsou trampolíny tak oblíbené? Trampolína představuje sportovní náčiní pro skákání osob, které je využitelné nejen pro posilování těla a gymnastiku, ale také pro rekreační účely.
  1 847
  1 690

 • Trampolína MASTERJUMP 140 cm

  Trampolína MASTERJUMP 140 cm. Oblíbená trampolína Masterjump o průměru 140 cm je určena pro domácí použití. Sestavíte ji bez pomocí nářadí. Trampolíny MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.
  1 956
  1 790

 • Dětská trampolína s ochrannou sítí SULOV 137 cm

  Dětská trampolína s ochrannou sítí 137 cm. Trampolína s ochrannou sítí o průměru 137 cm vhodná pro děti. Konstrukce trampolíny s ochrannou sítí je vyrobená z galvanizované oceli je maximálně odolná proti korozi. Trampolíny s ochrannou sítí jsou vyrobeny v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Certifikace podle TÜV SÜD GS.
  1 966
  1 799

 • Nafukovací trampolína INTEX 174 x 174 x 112 cm

  Maximální nosnost trampoliny 54 kg, hmotnost 17,7 kg
  2 102
  1 923
 • TRAMPOLINA 6 BASIC, 183cm+SIT

  TRAMPOLÍNA SADA 183 cm Sada obsahuje: TRAMPOLÍNU průměr 183 cm, OCHRANNOU SÍŤ Vhodné pro exteriérové využití. Snadná a rychlá montáž. Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. C...
  2 185
  1 999

 • Trampolína se sítí SPARTAN BASIC 140 cm

  Trampolína se sítí SPARTAN BASIC 140 cm. Trampolína se sítí je speciálně navržena pro bezpečnou zábavu Vašich dětí. Set obsahuje trampolínu s menším odskokem a ochrannou síť. Trampolíny se sítí značky SPARTAN jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.
  2 349
  2 149

 • Trampolína MASTERJUMP 182 cm

  Trampolína MASTERJUMP 182 cm. Trampolína Masterjump 182 cm má 6 opěrných noh a 42 pružin. Nosnost trampolíny je 100 kg. Trampolíny značky MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.
  3 158
  2 890

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114