Steppery

Stepper má dnes již spoustu podob, v nabídce je mini stepper - tedy klasický mini stepper pro základní šlapání jedním směrem, některé mini steppery obsahují gumové táhla pro procvičování horní partie těla. Velmi oblíbené jsou twist steppery, tedy stepper s možností stepování do stran. Twist stepper tak dokáže zformovat i boční strany stehen, proto se nazývá též boční stepper. Nenabízíme jen klasické "malé" steppery, ale i větší steppery s držadlem, které jsou určeny pro ty, kdo neudrží rovnováhu na stepperu. Stepper je velice oblíbený, neboť je skladný, nezabere moc míst a je možné s tím procvičit nejen dolní, ale i horní část těla. Nabízíme kvalitní steppery Insportline či steppery Master s kvalitní konstrukcí a vysokou užitnou hodnotou.

 • STEP NA AEROBIC HMS AS003 ZELENÝ

  Step na aerobik HMS AS003 je skvělý pomocník k Vašemu funkčnímu tréninku. Zajímavý barevný design, 2 stupňová regulace výšky stepu a skvělý protiskluzový povrch jsou těmi hlavními parametry tohoto produktu. Díky i těmto vlastnostem je maximální zatížení až 100 kg.
  677
  619

 • Ministepper LS9040B Sedco

  Stepper je spolu s rotopedem jedním z nejstarších domácích cvičebních trenažérů. Pravidelným tréninkem na stepperu můžete vylepšit kondici, spálit kalorie a současně posilovat svaly nohou a zadečku.
  1 137
  1 040

 • Stepper Sedco Clasic 306B

  Stepper je spolu s rotopedem jedním z nejstarších domácích cvičebních trenažérů. Pravidelným tréninkem na stepperu můžete vylepšit kondici, spálit kalorie a současně posilovat svaly nohou,boků a hyždí. Jedná se vlastně o simulaci výstupu do schodů, stepper a šlapání na něm je však šetrnější na klouby.
  1 246
  1 140

 • Leg Trainer MASTER - posilování nohou, tvarování hýždí

  Leg Trainer MASTER. Tento unikátní přístroj Leg Trainer je vhodný pro posilování nohou, tvarování hýždí, posílení spodních břišních svalů... Leg Trainer poskytuje revoluční pohyb - posilování s vlastní hmotností.
   
  1 190

 • Stepper Classic s posilovací gumou G6457C

  Twister Stepper Classic s posilovací gumou G6457C s hydraulickými tlumiči a nastavitelnou výškou kroku.  Tento mini stepper Classic má computer, který zobrazuje čas cvičení, počet kroků a spotřebu kalorií. 
  1 301
  1 190
 • Twist stepper HMS S 3032 s lanky modrý

  Twist stepper HMS S 3032 s lanky modrý. Nový model twist stepperu s lanky se kterými lze provádět mnoho cviků na horní oblast těla. Steppery jsou obecně nejlepšími pomocníky při formování spodní poloviny těla.
  1 420
  1 299
 • Twist stepper HMS S 3032 s lanky červený

  Twist stepper HMS S 3032 s lanky červený.  Velmi solidně vyrobený twist stepper, s kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě.Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení odporu, a tím i stupeně obtížnosti. Pohodlné cvičení poskytují široké neklouzavé nášlapy. 
  1 420
  1 299
 • Mini stepper Spartan černý

  Mini stepper SPARTAN s nastavitelnou výškou kroku. Stepper obsahuje computer, který zobrazuje čas cvičení, počet kroků a spotřebu kalorií. Cvičením na stepperu zpevníte nohy, hýždě, ruce, ramena, břicho. Stepper je vyrobený z ocelové konstrukce se dvěma písty. 
  1 410
  1 290

 • Dětský stepper Sedco FT 09

  Dětský stepper SEDCO FT 09. Tento stepper patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  1 419
  1 298
 • Twist stepper HMS S 3033 s lanky

  Twist stepper HMS S 3033. Velmi solidně vyrobený twist stepper, s kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě.Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení odporu, a tím i stupeně obtížnosti. Pohodlné cvičení poskytují široké neklouzavé nášlapy. Pravidelný trénink na stepprech urychlí spalování tuků na stehnech, bocích a kolem pasu. Trénink dále posiluje svaly kyčle, stehna (D quadriceps a biceps), svaly dolní končetiny, hýždě a břišní svaly.
  1 607
  1 470
 • Twist stepper HMS S 8500 s lanky

  Twist stepper HMS S 8500 s lanky. Velmi solidně vyrobený stepper, s kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě.Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení odporu, a tím i stupeně obtížnosti. Pohodlné cvičení poskytují široké neklouzavé nášlapy. Pravidelný trénink na stepprech urychlí spalování tuků na stehnech, bocích a kolem pasu. Trénink dále posiluje svaly kyčle, stehna (D quadriceps a biceps), svaly dolní končetiny, hýždě a břišní svaly.
  1 802
  1 649
 • Twist Stepper s úchopy HMS S 3085

  Twist Stepper s úchopy HMS S 3085 Velmi solidně vyrobený stepper, s kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě.Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení odporu, a tím i stupeň obtížnosti.Jeho vlastnostmi odlišujícími ho od ostatních jsou dva pohyblivé úchopy.
  1 857
  1 699

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114