Stany

Vše pro stanování - nabízíme nejen stany, ale také spací pytle, karimatky, kempingové nádobí. Stan je základ pro kemping a stanování. Stany pro 2 osoby, stany pro 3 osoby či stany pro 4 a více osob. Nabízíme prostorné a zároveň kompaktní rodinné stany pro 2 a více osob, plážový stan, který je ideální pro letní dovolenou či dětský stan pro děti. Rodinné stany dnes nabízí již vyjímečný komfort a také rychlé sestavení a rozložení. Vše s maximálním komfortem. U nás najdete velmi kvalitní stany od Bestway či King Camp. Kvalitní stany mají odvětrávající okénka, nepromokavé vrstvy, pevné podlážky, jsou lehké a rychle sestavitelné. Dětský stan je ideální na zahradu a slouží spíše jako takový domeček pro děti, kdežto rodinné stany jsou určené již pro náročné uživatele pro jarní a letní stanování. Vyberte si i Vy kvalitní stan s mnoha přednostmi za super cenu. Najdete zde stany pro 2 osoby, stany pro 3 osoby či stany pro 4 a více osob. Pro Vás i Vaše děti.

 • Stan PEKYNEW TRAMP BIG 4 osoby

  Stan PEKYNEW TRAMP BIG  4-je velký dvouplášťový stan pro 4 osoby s dvojitou předsíní a velkou ložnicí disponující rozměry 80+80+240 x 210 cm, o výšce 145 cm. 
  2 295
  2 100

 • Stan Zajo Montana 3 Tent

  Rychlé rozložení., 1 předsíň., 1 vnitřní stan., 1 vnější stan., Pro 3 osoby., 1 stropní větrací otvor., Vnitřní úložné kapsy., Kolíky a šňůry jsou součástí balení., Opravná sada je součástí balení., Reflexní prvky na šňůrách., Dvojité dveře vnitřního stanu se síťkou proti hmyzu., 
  2 469
  2 259
 • stan LOAP GARVE 2 /2osoby

  stan LOAP GARVE 2 /2osoby Stan pro dvě osoby s jednou ložnicí, apsidou a přelepenými švy. Vnější stan má vodní sloupec 3000 mm a podlážka 5000 mm.
  2 731
  2 499

 • Stan Zajo Norsk 2 Neo Tent

  Samonosný vnitřní stan., Rychlé rozložení., 2 předsíně., 1 vnitřní stan., 1 vnější stan., Pro 2 osoby., 2 vchody., 2 stropní větrací otvory., Vnitřní úložné kapsy., Očka a lanka na zavěšení prádla a lampy., Stropní síťovaný úložný prostor., Kolíky a šňůry jsou součástí balení.
  3 704
  3 389
 • stan LOAP BRITTLE 3 /3osoby

  stan LOAP BRITTLE 3 /3osoby Stan BRITTLE 3 pro tři osoby je vybavený jednou ložnicí, předsíňkou, apsidou a ventilačními otvory. Má lepené švy, vodní sloupec podlážky 5000 mm a vnějšího pláště 3000 mm.
  4 043
  3 699

 • stan LOAP BRITTLE 4 /4osoby

  stan LOAP BRITTLE 4 /4osoby   Stan BRITTLE 4 pro čtyři osoby je vybavený jednou ložnicí, předsíňkou, apsidou aventilačními otvory. Má lepené švy, vodní sloupec podlážky 5000 mm a vnějšího pláště 3000 mm.
  4 371
  3 999

 • Stan Zajo Lapland 4 Tent - pro 4 osoby

  Čtyřmístný stan tunelového typu Tunelová konstrukce., 2 předsíně., 1 vnitřní stan., 1 vnější stan., Pro 4 osoby., 2 vchody., 2 zevnitř uzavíratelné větrací otvory., Očka a lanka na zavěšení prádla a lampy., Zpevněné namáhané části., Kolíky a šňůry jsou součástí balení.
  5 551
  5 079
 • Oland 2 Tent

  Oland 2 využívá samonosnou konstrukci tunelového stanu v kombinaci s přídavnou vrchní tyčí pro zvýšení stability v náročných podmínkách.
  7 103
  6 499
 • Lofoten 2 Tent

  Tento výjimečný stan můžeme oprávněně nazvat naší vlajkovou lodí.
  10 796
  9 879
MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114