Waveboardy

Nebaví Vás už klasické skateboardy a chcete zkusit něco nového? Waveboard je unikátní sportovní náčiní, které je určené ke skateboardingu. Waveboard (snakeboard) spojuje prvky skateboardingu, surfování a snowboardingu. Skládá se ze 2 desek spojených kovovou tyčí, ke kterým je připevněno vždy jedno kolečko. Jízda na waveboardu spojuje zábavu se sportem. Při jízdě ve tvaru vlny se svalstvo zapojuje rovnoměrně a klouby se nepřetěžují. Vylepšuje se rovnováha a s ní i celá koordinace těla. Je to rovněž velmi dobrá průprava pro další sporty. Waveboard byl vynalezen v Koreji v roce 2003 a jako první se objevil na americkém trhu. Odtud se pak waveboardy rozšířily do ostatních zemí světa.

 • Waveboard TRULY THUNDER

  Waveboard TRULY THUNDER. Waveboard se skládá ze dvou částí - nezásvislých desek, které jsou spojeny pohyblivým kloubem. Díky tomuto systému waveboard rozpohybujete! Díky držení balancu a síle nohou se nepotřebujete odrážet, dokonce ani do kopce! Waveboard pomáhá zlepšovat rovnováhu  a hbitost.
  873
  799

 • Waveboard SULOV PRO černá-bílá

  Waveboard SULOV PRO. Waveboard se skládá ze dvou částí - nezásvislých desek, které jsou spojeny pohyblivým kloubem. Díky tomuto systému waveboard rozpohybujete! Díky držení balancu a síle nohou se nepotřebujete odrážet, dokonce ani do kopce! Waveboard pomáhá zlepšovat rovnováhu  a hbitost.
  1 092
  999

 • Waveboard Spartan JD Bug Power Surfer velikost 76cmx22cmx13cm

  Skateboard JD Bug Power Surfer  je určen jak začátečníkům, tak pokročilým. Nabízí dokonalou stabilitu, flexibilitu a kvalitní jízdu díky kvalitní desce. Kolečka s rozměry 76 mm vyrobená z polyuretanu nabízí dobrou přilnavost a stabilitu. 
   
  1 229

 • Snakeboard Sulov Dream

  SNAKEBOARD nebo-li “hadí prkno” na kolečkách. Dvě desky spojené kovovou tyčí a s kolečky otočnými kolem své osy.  
  1 420
  1 299

 • Waveboard Street Surfing Mini SL - Ground play black

  Waveboard Street Surfing Mini SL - Ground play black   Waveboard SL Mini byl vyvinut americkým výrobcem Street Surfing pro děti 5-10 let.  Je o 11cm kratší než „dospělá“ verze, což dítěti za jízdy umožní mít nohy více u sebe a jízda je tak pro dítě snažší a bezpečnější. Neboť není nic horšího, než když se děti učí jezdit na laciném a svými vlastnostmi nevypočitatelném waveboardu. I ti nejmenší jezdci tak dětský waveboard dobře ovládají i při ostrých zatáčkách. Navíc má odlehčenou konstrukci přizpůsobenou dětské síle.
  1 519
  1 390

 • Waveboard Street Surfing Mini SL Blocks

  Waveboard Street Surfing Mini SL Blocks Waveboard SL Mini byl vyvinut americkým výrobcem Street Surfing pro děti 5-10 let.  Je o 11cm kratší než „dospělá“ verze, což dítěti za jízdy umožní mít nohy více u sebe a jízda je tak pro dítě snažší a bezpečnější. Neboť není nic horšího, než když se děti učí jezdit na laciném a svými vlastnostmi nevypočitatelném waveboardu. I ti nejmenší jezdci tak dětský waveboard dobře ovládají i při ostrých zatáčkách. Navíc má odlehčenou konstrukci přizpůsobenou dětské síle.
  1 519
  1 390

 • Waveboard Street Surfing Mini SL - Ground Play

  Waveboard  Street Surfing MINI SL Ground Play Red,  dětský  - speciálně vyvinutý pro děti 6-10 let Waveboard SL Mini  byl vyvinut americkým výrobcem Street Surfing pro děti 5-10 let. Je o 11cm kratší než „dospělá“ verze, což dítěti za jízdy umožní mít nohy více u sebe a jízda je tak pro dítě snažší a bezpečnější. Neboť není nic horšího, než když se děti učí jezdit na laciném a svými vlastnostmi nevypočitatelném waveboardu
  1 519
  1 390

 • Waveboard Street Surfing LX - Kustruktiv

  Waveboard  Street Surfing LX  Kustruktiv  16   ložiska  ABEC 7 Waveboard LX vyvinul americký výrobce Street Surfing zejména pro běžnou jízdu a nácvik triků. Konstrukce waveboardu je maximálně odlehčená (jen 3,2kg), ale zároveň vysoce pevná. Waveboard se tak lépe ovládá při otočkách a tricích.     Hlavní přednosti waveboardu: Vyšší stabilita díky konkávně tvarované desce Unikátní uložení kvalitních ložisek Vysoká odolnost a odlehčená konstrukce Nezamněnitelný design a kvalita originálu Waveboard LX je vhodný jak pro rekreační použití, tak pro ty, kteří se chtějí věnovat streetsurfingu na pokročilé či profesionální úrovni. Jeho max. nosnost je 100 kg
  1 835
  1 680

 • Waveboard Street Surfing LX - Explosive ABEC 7

  Waveboard Street Surfing LX - Explosive  -   ložiska ABEC 7 Waveboard LX vyvinul americký výrobce Street Surfing zejména pro běžnou jízdu a nácvik triků. Konstrukce waveboardu je maximálně odlehčená Originál je vždy nejlepší!
  1 835
  1 680

 • Waveboard Street Surfing LX Snake Pit

  Waveboard Street Surfing LX Snake Pit Konstrukce waveboardu je maximálně odlehčená (jen 3,2kg), ale zároveň vysoce pevná. Waveboard se tak lépe ovládá při otočkách a tricích.
  1 835
  1 680

 • Waveboard Street Surfing Original - Hibiscus + Dárek

  Waveboard Street Surfing Original Hibiscus   ložiska  ABEC 7   Waveboard Original  je nestárnoucí klasikou od amerického výrobce Street Surfing. Tato první generace se prodává již od roku 2005 a dodnes je to nejprodávanější model.
  1 956
  1 790
 • Waveboard Street Surfing Original - Ibiza + Dárek

  Waveboard Street Surfing Original Ibiza Waveboard Original je nestárnoucí klasikou od amerického výrobce Street Surfing. Tato první generace se prodává již od roku 2005 a dodnes je to nejprodávanější model. Hlavní přednosti waveboardu: Vyšší stabilita díky konkávně tvarované desce Unikátní uložení kvalitních ložisek Vysoká odolnost a super design Waveboardy Original jsou vhodné jak pro rekreační použití, tak pro ty, kteří se chtějí věnovat streetsurfingu na pokročilé či profesionální úrovni.
  2 394
  2 190
MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114