Skateboard, waveboard - Street Surfing

Skateboardy pro začátečníky i pokročilé a vše, co pro skateboard potřebujete, tj. náhradní kolečka, skateboard desky, komplety a náhradní podvozek na skateboard. To vše najdete zde. Sekci na skateboardy neustále rozšřujeme, proto zde naleznete novinky, nové designy, podvozky...Skateboardy dělíme na ty pro začátečníky, pokročilé až po zkušené borce. A jak vybrat správný skateboard ? V první řadě se soustředíte na šíři skateboard desky, skateboardy se širší deskou jsou určené spíše pro začátečníky a samozřejmě pro jezdce s větší nohou. Triky na skateboardu se pak dělají lépe na užším skateboardu. Důležité jsou také kvalitní ložiska ABEC. Díky rozmachu skateboardingu, kolečkových bruslí a dalších podobných sportů se staví celá řada hřišť a stezek přímo určených pro tento sport, i když, pravý vyznavač skateboardu si svou trať najde sám, ať žije freestyle ! Nově jsme do sortimentu zařadili kvalitní Longboardy a Waveboardy Street Surfing. U těchto kvalitních longboardů a waveboardů máte jistotu dlouhé životnosti komponentů.


 • > Skateboardy
 • > Waveboardy
 • > Longboardy
 • > Příslušenství
 • > Pennyboardy

 • Kolečka na Waveboard Street Surfing černá, 1 pár

  Kolečka na Waveboard  Street Surfing černá, 1 pár na všechny typy waveboardů perfektní fyzikální vlastnosti kvalitní ložiska ABEC 7
  541
  495

 • Kolečka na Waveboard Street Surfing zelená, 1 pár

  Kolečka na Waveboard  Street Surfing  zelená, 1 pár na všechny typy waveboardů perfektní fyzikální vlastnosti kvalitní ložiska ABEC 7
  541
  495

 • Skateboard Street Surfing Fizz Board - zelený

  Lehký, snadno přenosný skateboard (penny-board)  pro malé jezdce  Nostalgický design, moderní barvy - to je FIZZ BOARD. Stvořen pro zábavu a pohodlné přenášení. Vyndej ho z batohu a jeď.
  655
  599

 • Skateboard Street Surfing Fizz Board - černý

  Lehký, snadno přenosný skateboard (penny-board)  pro malé jezdce  Nostalgický design, moderní barvy - to je FIZZ BOARD. Stvořen pro zábavu a pohodlné přenášení. Vyndej ho z batohu a jeď.
  655
  599

 • Kolečka Longboard set 4 kusů - černá, ABEC 9

  Kolečka Longboard  set 4 kusů - černá, ABEC 9 Kolečka  od výrobce Street Surfing byla vyvinuta speciálně pro jízdu na  longboardu . Mají vynikající přilnavost a dlouhou trvanlivost. Jsou vhodná jak pro častou jízdu, tak pro nácvik triků. VLASTNOSTI: velikost: 70x51mm barva: černá kolečka, černé jádro, červeno-bílé logo tvrdost: 80A, PU ložiska: ABEC 9 hmotnost sady: 700g  Balení obsahuje 4ks koleček vč. ložisek
  918
  840

 • Penny Board Street Surfing - Beach board - Milky, bílý

  Penny Board Street Surfing Beach board Milky, bílý Menší skateboardy, známé také jako  pennyboard y jsou vyhledávány pro jejich snadné přenášení. Teenageři si je oblibili proto, že jej mohou mít stále po ruce, například pro cestu do školy. halvní konkurenční výhody pennyboardů Street Surfing: kvalita materiálů a zpracování a to i v detailu lakované  hliníkové trucky kvalitnější ložiska  ABEC 7 , která umožňují hladší jízdu kvalita originální značky
  1 225
  1 120

 • Pennyboard Street Surfing - Wipe Out, černý

  Pennyboard Street Surfing BEACH BOARD Wipe Out, černý pennyboard Menší skateboardy, známé také jako pennyboardy jsou vyhledávány pro jejich snadné přenášení. Teenageři si je oblibili proto, že jej mohou mít stále po ruce, například pro cestu do školy.
  1 225
  1 120

 • Pennyboard Street Surfing - California Dream, zelený

  Pennyboard Street Surfing - California Dream, zelený Menší skateboardy, známé také jako  pennyboard y jsou vyhledávány pro jejich snadné přenášení. Teenageři si je oblibili proto, že jej mohou mít stále po ruce, například pro cestu do školy.   Originální Beach Board je zpět! V jedinečném módním designu, lakovanými trucky a kolečky se vzorkem vířivého mramoru. Řada Beach Board je stvořena pro zábavu a snadnou jízdu. Vyndej ho z batohu a jeď.
  1 225
  1 120

 • Street Surfing Beach Board pennyboard - žlutý

  Skateboard - penny board Street Surfing Beach Board Summer Sun, žlutý Menší skateboardy, známé také jako  pennyboard y jsou vyhledávány pro jejich snadné přenášení. Teenageři si je oblibili proto, že jej mohou mít stále po ruce, například pro cestu do školy.
  1 225
  1 120

 • Pennyboard Street Surfing - Gnarly Sunset, oranžový

  Pennyboard Street Surfing - Gnarly Sunset, oranžový Menší skateboardy, známé také jako  pennyboard y jsou vyhledávány pro jejich snadné přenášení. Teenageři si je oblibili proto, že jej mohou mít stále po ruce, například pro cestu do školy.
  1 225
  1 120

 • Pennyboard Street Surfing - Ocean Breeze, modrý

  Pennyboard Street Surfing - Ocean Breeze, modrý Menší skateboardy, známé také jako pennyboardy jsou vyhledávány pro jejich snadné přenášení. Teenageři si je oblibili proto, že jej mohou mít stále po ruce, například pro cestu do školy.
  1 225
  1 120

 • Pennyboard Street Surfing Beach Board - Black Light

  Pennyboard Street Surfing Beach Board -  Black Light , deska vysoce odolný jednolitý PP plast- shora mřížkovaný pro vyšší bezpečnost rozměr desky 57,2x16cm (22,5"x6,3") rozvor mezi kolečky 28,5 cm trucky 3,25" ALU kolečka 60x45mm, 80A, PU, hranaté okraje - průhledné silentblok (bushing) 97A ložiska ABEC 7 doporučený věk 5+ hmotnost 1,8kg max. nosnost 100kg
  1 225
  1 120

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114