Spací pytle

Spací pytle pro jarní a letní stanování, ať už jste kdekoliv. Námi nabízené dekové spací pytle splňují ty nejnáročnější požadavky klientů, jako např. anatomická kapuce, kvalitní materiál, lehce přenositelný, spací pytel je dodáván s kompresním obalem, kvalitní klopy se suchým zipem...K mání je jak dětský spací pytel, tak i dekový spací pytel pro dospělé, dodávané v různých rozměrech tak, aby spací pytel vyhovoval každému. Spací pytel je dnes již synonymem pro kvalitní a nerušený spánek ať už ve stanu, či pod širým nebem. Spací pytle musí nabízet především kvalitní termoizolaci, což je u námi vybraných typů samozřejmostí. Vyberte si i Vy kvalitní dekový spací pytel za naše velmi nízké ceny a vyražte na pořádný kemping.

 • Spací pytel King Camp Oxygen - modrý - levý zip

  Spací pytel King Camp Oxygen - modrý - levý zip Klopa se suchým zipem brání samovolnému rozepnutí zipu u hlavy. Zip se dvěma oboustrannými běžci umožňuje spojení dvou spacáků dohromady.
  436
  399

 • Spací pytel King camp Oxygen - modrý - pravý zip

  Spací pytel King camp Oxygen - modrý - pravý zip Spací pytel KING CAMP Oxygen.<br /><br />Klopa se suchým zipem brání samovolnému rozepnutí zipu u hlavy.
  436
  399

 • Spací pytel King camp Oxygen - zelený - levý zip

  Spací pytel King camp Oxygen - zelený - levý zip Spací pytel KING CAMP Oxygen.<br /><br />Klopa se suchým zipem brání samovolnému rozepnutí zipu u hlavy
  436
  399

 • Spací pytel King camp Oxygen - šedý - levý zip

  Spací pytel King camp Oxygen - šedý - levý zip Spací pytel KING CAMP Oxygen.<br /><br />Klopa se suchým zipem brání samovolnému rozepnutí zipu u hlavy
  436
  399

 • Spací pytel King Camp Oasis 250 - levý zip

  Spací pytel King Camp Oasis 250 - levý zip   Anatomická kapuce se stahováním dokonale chrání hlavu před chladem. Klopa se suchým zipem brání samovolnému rozepnutí zipu u hlavy. Zip se dvěma oboustrannými běžci umožňuje spojení dvou spacáků dohromady.
   
  599

 • Spací pytel King Camp Oasis 250 - pravý zip

  Spací pytel King Camp Oasis 250 - pravý zip Spací pytel KING CAMP Oasis 250.<br /><br />Anatomická kapuce se stahováním dokonale chrání hlavu před chladem. 
  655
  599

 • Spací pytel dekový PILOT SPARTAN

  Spací pytel dekový PILOT 11300 SPARTAN
  730
  668

 • Spací pytel KING CAMP Oasis 300

  Spací pytel KING CAMP Oasis 300. Tento spací pytel má anatomickou kapuci se stahováním dokonale chrání hlavu před chladem. Klopa se suchým zipem brání samovolnému rozepnutí zipu u hlavy. Velikost ve sbaleném stavu 25 x 46 cm.
   
  749

 • Spací pytel King Camp Trek 300 modrý, levý zip

  Spací pytel King Camp Trek 300 modrý, levý zip
  819
  749

 • Spací pytel King Camp Trek 300 modrý - pravý zip

  Spací pytel King Camp Trek 300 modrý - pravý zip   Spací pytel KING CAMP Trek 300.<br /><br />Anatomická kapuce se stahováním dokonale chrání hlavu před chladem. Klopa se suchým zipem brání samovolnému rozepnutí zipu u hlavy
   
  749

 • Spací pytel KING CAMP Junior Boy

  Spací pytel KING CAMP Junior Boy. Spací pytel má speciální rozměr pro malé cestovatele na letních táborech, víkendových pobytech i při kempování. Spací pytel Junior je určen pro děti s výškou do cca 150cm. Ve sbaleném stavu je malý a lehký, což jistě potěší nejen děti, ale i rodiče nesoucí batožinu.
   
  799

 • Spací pytel KING CAMP Junior Girl

  Dětský spací pytel KING CAMP Junior Girl. Dětský spací pytel má speciální rozměr pro malé cestovatele na letních táborech, víkendových pobytech i při kempování. Pytel Junior je určen pro děti s výškou do cca 150cm. Ve sbaleném stavu je malý a lehký, což jistě potěší nejen děti, ale i rodiče nesoucí batožinu.
   
  799

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114