Rotopedy

Rotoped patří ke tradičním fitness strojům, jejihž prodej se nejvíce rozvinul do domácností. Rotopedy ujely pořádný kus cesty a dnes již nabízí ten nejvyšší komfort provozu. Rotopedy dělíme na ty klasické a profi rotopedy, tzv. recumbenty, které vidíme často v posilovnách. Hubnutí na rotopedu bývá čím dál populárnější. Rotoped totiž nezabere moc místa, nabízí tichý chod, jednoduché programy, používání je více než jednoduché. Rotopedy a ergometry rozlišujeme podle možností nastavitelnosti zátěže, brzdného systému, programů, zátěžového kola...Pro začátečníky doporučujeme vybrat levný rotoped cca do 3000-4000,- Kč. Cvičení na rotopedu se stane zábavou pro celou rodinu. Rotopedy nad 3000,- Vám dopravíme zcela zdarma

 • Mechanický rotoped W 7207 ONE

  Mechanický rotoped ONE Fitness W7207 je solidní, robustní stroj k tréniku pro domácí použití. Funkční počítač vypočítá a prezentuje všechny důležité parametry tréninku. Základní nastavení odporu, pohodlné a nastavitelné sedlo, komfortní pedály s nastavitelnými ramínky jsou jen některé z prvků, které zajistí příjemné a efektivní cvičení.
  1 989
  1 820

 • Dětský rotoped Sedco FT 03

  Dětský rotoped SEDCO FT 03. Tento mechanický rotoped patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  2 066
  1 890
 • Magnetický rotoped SEDCO Genesis Pro 5,3E

  Magnetický rotoped s PROGRAMOVATELNÝM OVLÁDÁNÍM. zátěžové kolo 6 kg,ruční puls, GR 6,8- 3dílná klika,nosnost 120kg,počítač-čas,vzdálenost,rychlost,kalorie,tep,scan,
  2 623
  2 400
 • Sedco rotoped HI-TEC 621B

  MAGNETICKÝ ROTOPED HI-TEC 621B je manuálně ovládaný rotoped pro domácí použití s využitím magnetické zátěže 4 kg. Rotoped je vybaven LCD displejem zobrazujícím všechny potřebné tréninkové údaje jako jsou čas, ujetá vzdálenost, rychlost, tepová frekvence, spálené kalorie, scan. Díky horizontálně i vertikálně nastavitelnému sedlu a nastavitelným rukojetěm lze rotoped MAGNETICKÝ ROTOPED HI-TEC 621B přizpůsobit libovolné výšce postavy
  3 049
  2 790

 • Magnetický rotoped Master R04

  Magnetický rotoped MASTER R04. Tento magnetický rotoped je kompaktní model vhodný pro domácí kondiční cvičení. Má 8 stupňů zátěže, snímače tepové frekvence v rukojetích a computer zobrazující čas cvičení, rychlost, ujetou vzdálenost, spotřebu kalorií a tepovou frekvenci.
  3 268
  2 990
 • Rotoped Sedco Fit New 622B

  MAGNETICKÝ ROTOPED FIT NEW 622B je manuálně ovládaný rotoped pro domácí použití. Otočným 8-mi stupňovým ovladačem zátěže můžete snadno regulovat tréninkovou zátěž i během cvičení. Rotoped je vybaven LCD displejem zobrazujícím všechny potřebné tréninkové údaje jako jsou čas, ujetá vzdálenost, rychlost, tepová frekvence, spálené kalorie a scan. 
  3 498
  3 200
 • Rotoped HMS M 0488 magnetický

  Rotoped HMS M 0488 magnetický.  Magnetický rotoped HMS M 0488 je stabilní, robustné vybavení pro trénink v domácím prostředí.zajistí příjemný a efektivní trénink.zajistí příjemný a efektivní trénink.  Funkční a moderní počítač vypočítá a prezentuje všechny důležité parametry tréninku.
  3 594
  3 289

 • Magnetický rotoped HMS M 4208 zelený

  Magnetický rotoped HMS M 4208 zelený.   Magnetický rotoped HMS M 4208 je stabilní vybavení pro trénink v domácím prostředí. Funkční a moderní počítač vypočítá a prezentuje všechny důležité parametry tréninku.
  3 704
  3 389

 • Magnetický rotoped HMS M 4208 růžový

  Magnetický rotoped HMS M 4208 růžový.   Magnetický rotoped HMS M 4208 je stabilní vybavení pro trénink v domácím prostředí. Funkční a moderní počítač vypočítá a prezentuje všechny důležité parametry tréninku.
  3 704
  3 389

 • Rotoped Sedco Pro Fit 615B

  MAGNETICKÝ ROTOPED PRO FIT 615B je manuálně ovládaný rotoped pro domácí použití. Otočným 10-ti stupňovým ovladačem zátěže můžete snadno regulovat tréninkovou zátěž i během cvičení. Rotoped je vybaven LCD displejem zobrazujícím všechny potřebné tréninkové údaje jako jsou čas, ujetá vzdálenost, rychlost, tepová frekvence, spálené kalorie, scan, RPM, teplota, THR. 
  3 814
  3 490
MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114