Samozahřívací pásy

Samozahřívací pásy TOURMALIN jsou vynikající pomůckou nejen pro zimní dny. V čem jsou vyhřívací pásy TOURMALIN vyjímečné? Tyto samozahřívací pásy akcelerují teplo absorbované z těla, zahřívají místo aplikace, zvyšují cirkulaci krevních toků, mají blahodárné účinky na zvýšení buněčného metabolismu a uvolní svaly. Tourmalin vydává při ohřevu od pokožky infračervené záření, které blahodárně působí na bolesti v oblasti bederní páteře a oblasti lumbární t.j. spodního břicha, ideální též pro oblast krční páteře a kolena. Vytváří záporné ionty a magnetické pole, které pronikají do hloubky a ničí aktivní radikály a jiné škodlivé látky. V nabídce najdete vyhřívací bederní pás, ortézy na koleno a vyhřívací krční pás. Vyzkoušejte samozahřívací pásy z naší kolekce TOURMALIN a přesvědčte se o jejich unikátních vlastnostech.

 • Samovýhřevné vložky do bot s Turmalinem

  TR55 Samozahřívací vložky do bot  s Turmalinem a magnety - Naše cena je za 1 pár (2 kusy), - velikost  37 - 43 prosím vyberte velikost !
  424
  389
 • Samozahřívací pás na krk TOURMALIN

  Tourmalinový samozahřívací pás na krk. Tento vyhřívací pás na krk akceleruje teplo absorbované z těla, zahřívá místo aplikace, zvyšuje cirkulaci krevních toků, buněčného metabolismu a přináší úlevu.
  463
  424

 • Samozahřívací ortéza proti bolesti kolen TOURMALIN, 2ks

  Trápí Vás bolesti kolen ? Máme pro Vás řešení...Samozahřívací ortéza proti bolesti kolen TOURMALIN. Tato ortéza na koleno akceleruje teplo absorbované z těla, zahřívá místo aplikace, zvyšuje cirkulaci krevních toků, buněčného metabolismu a přináší úlevu. Za tuto cenu od nás obdržíte 2 samozahřívací ortézy proti bolesti kolen !
  469
  429

 • Ortéza na loket samozahřívací s magnety

  Ortéza na loket samozahřívací s magnety a turmalinem (pár = 2 kusy) Тurmalínov á ortéza na loket obsahuje magnety, krystalický tourmalin /turmalin / - krystaly a mikrokrystaly tourmalinu vetkané do vláken.
  595
  545

 • Ortéza terapeutická na kolena Ilwy TOURMALIN

  Terapeutická ortéza na kolena je výborná pomůcka obsahující turmalínová vlákna pro ty, kdo mají problémy s kolenními klouby - a dále pro používání při sportovních aktivitách. 
  502
  459

 • Ilwy TR3 ortéza na rameno s Turmalinem - hřející

  ILWY TR3 ortéza na rameno s Turmalinem - hřející - velikost UNIVERZÁLNÍ - na suchý zip (možnost užití na pravé i levé rameno) Samozahřívací ortéza na rameno s Turmalinem   -  ten   akceleruje teplo absorbované z těla a zahřívá místo aplikace. Tato  Samozahřívací ortéza na rameno s Turmalinem     zvyšuje cirkulaci krevních toků, buněčného metabolismu a během 15-20 minut  ucítíte až překvapivé teplo !    Navíc,  nepotřebuje  žádnou elektrickou energii.
  906
  829

 • Vyhřívané vložky do bot 3600mAh

  Vyhřívané vložky do bot WS 3600mAh 3,7V Nové komfortní vložky s vyhříváním a absorbcí kročejových nárazů. Vyhřívané vložky do bot jsou tvořené několika vrstvami kvalitního materiálu, anatomicky tvarované s absorbční vrstvou
  1 584
  1 449

 • ILWY WS-01 Vyhřívaný bederní pás

  Vyhřívaný terapeutický bederní a břišní pás  je napájený nabíjecí vysokokapacitní baterií zaručujícími dlouhý provoz na jedno nabití - až 3-4 hodiny.
  2 075
  1 899

 • ILWY WS-02 Vyhřívaný bederní a břišní pás

  Vyhřívaný terapeutický bederní a břišní pás  je napájený nabíjecí vysokokapacitní baterií zaručujícími dlouhý provoz na jedno nabití - až 3-4 hodiny.
  2 207
  2 019

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114