Lymfodrenáž

LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž podporuje krevní oběh a lymfatický systém v oslabených a  namáhaných částech rukou a nohou. Lymfodrenáž léčí křeče, artritidu, onemocnění žil, bolesti v těhotenství, vyrovnává tlak, likviduje tuk. Lymfodrenáž je léčebná metoda založená na používání vzduchových tlakových masáží, které vyvíjejí opakovaný pohyb roztahování a smršťování.

LYMFATICKÉ MASÁŽE - LYMFODRENÁŽ

Stupňovaným tlakem na svalové tkáně pomáhá lymfodrenáž odstraňovat otoky a bolesti rukou a nohou a pomáhá navracet zpět aktivní pohyb pacientů po nejrůznějších zraněních či důsledcích stárnutí. Lymfodrenáž je vhodná jako prostředek pro zlepšení imunity, prevenci proti vráskám a detoxikaci organismu. Lymfatická masáž tak představuje pohodlný prostředek stimulace lymfatického systému a celkové regenerace organismu.
 • Vodivý gel Ryor Professional 250 ml

  Vodivý gel Ryor Professional 250ml,   Ryor Professional Vodivý gel 250ml  Základní vodivý kontaktní gel pro kosmetické ultrazvukové ošetření je nutný při práci s ultrazvukovými přístroji, aby ultrazvukové vlny pronikaly do kůže.
  163
  149

 • Multifunkční Radiofrekvenční přístroj

  Dokonale regeneruje jednotlivé vrstvy pokožky, vypíná pleť a vyhlazuje vrásky. Pomocí tohoto přenosného ultrazvukového přístroje můžete doma sami provádět kosmetickou péči. Co bylo dosud možné jen v kosmetických studiích, je díky multifunkčnímu přístroji možné dělat pravidelně doma.
  2 612
  2 390

 • Lymfodrenáž - lymfatické masáže Q-1000 PLUS + ZDARMA lymfodren čaj

  Lymfodrenáž Q-1000 PLUS. Lymfodrenáž podporuje krevní oběh a lymfatický systém v oslabených a namáhaných částek rukou. Lymfodrenáž Q-1000 PLUS je aktivtní vzduchová lymfodrenáž s čtyřkomorovým systémem vzduchových polštářů.
  13 375
  12 238

 • Lymfodrenáž Ilwy Q-3000 PLUS + Ryor Lymfodren čaj

  Nabízí až 6 plně automatických programů, možnost nastavení výše tlaku pro každou ze 4 sekcí, Dva vzduchové výstupy, Nastavení a průběh terapie sledujete na dobře čitelném displeji. možnost volby ze 6 programů podle toho kterou část končetiny je třeba masírovat, můžeete volit i směr masáže nastavení a ovládání je velice jednoduché - oblíbený program si přístroj zapamatuje a pak již ovládáte přístroj pouze jedním tlačítkem tento přístroj má 2 vzduchové vývody pro použití více příslušenství v jednom kroku. je vhodný jak pro kosmetická či zdravotní zařízení, tak i do domácnosti.
  28 853
  26 400

 • Lymfodrenáž Q-6000 PLUS

  Lymfodrenáž Q-6000 PLUS. lymfodrenážní přístroj, kromě níže popsaných zdravotně terapeutických účinků,je velice vhodnou pomůckou při regeneraci svalstva po sportovní zátěži. Významně působí při odbourávání nahromaděných toxinů i např. kyseliny mléčné ze svalové hmoty po tréninku, či výkonu. Svalová tkáň se rychleji zklidní, nedochází k nepříjemné tenzi. Navíc, na přístroji Q-6000 plus lze nastavovat jak směr tak i oblasti, které chcete masírovat včetně intenzity tlaků, což lze dobře využít při drobných poraněních (např. zhmoždění či natažení svalů). Navíc masáž má i relaxační účinek pro celý organizmus.
  32 678
  29 900

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114