Skákací plochy k trampolíně
 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 96 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 96 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  199

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 120 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 120 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  390

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 140 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 140 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  490

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 182 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 182 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  790

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 244 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 244 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  990

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 305 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 305 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  1 290

 • Skákací plocha na trampolínu Masterjump 365 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 365 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  1 690

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 396 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 396 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  1 890

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 426 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 426 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  1 990

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 457 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 457 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
  2 503
  2 290

 • Skákací plocha k trampolíně Masterjump Super 510 x 368 cm

  Skákací plocha k trampolíně Masterjump Super 510 x 368 cm,   - skákací (doskoková) plocha k trampolíně MASTERJUMP Super 510 x 368 cm 
   
  2 990

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114