Kryty pružin na trampolínu
 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 140 cm - modrá

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 140 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  249

 • Potah - kryt pružin na trampolínu 244 cm

  Potah - kryt pružin na trampolínu 244 cm, Ochranný kryt pružin na trampolínu 244cm chrání především děti před zraněním. Je vhodným doplňkem v případech, kdy dojde k násilnému poškození či protržení Vašeho původního krytu pružin.
  678
  620

 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 182 cm - zelená

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 182 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  690

 • Kryt pružin na trampolínu Spartan 244 cm

  Kryt pružin na trampolínu Spartan 244 cm - náhradní kryt pružin na trampolínu SPARTAN 244 cm - ochranný kryt pružin chrání především děti před zraněním  - šířka 29 cm, tloušťka cca 21 mm  - materiál: PE, pěna EPE  - barva: modrá - hmotnost balení: 1.00 kg
   
  739

 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 244 cm - zelený

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 244 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  790

 • Kryt pružin na trampolínu Spartan 305 cm

  Kryt pružin na trampolínu Spartan 305 cm - ochranný kryt pružin chrání především děti před zraněním  - šířka 29 cm, tloušťka cca 21 mm  - materiál: PE, pěna EPE  - barva: modrá - hmotnost balení: 1.00 kg
   
  790

 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 305 cm - zelená

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 305 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  890

 • Kryt pružin na trampolínu Spartan 366 cm

  Kryt pružin na trampolínu Spartan 366 cm - náhradní kryt pružin na trampolínu SPARTAN 366 cm <br />- ochranný kryt pružin chrání především děti před zraněním <br />- šířka 29 cm, tloušťka cca 21 mm <br />- materiál: PE, pěna EPE <br />- barva: modrá
   
  949

 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 365 cm - zelená

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 365 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  990

 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 396 cm - modrá

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 396 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  1 069

 • Kryt pružin na trampolínu Spartan 426 cm

  Kryt pružin na trampolínu Spartan 426 cm - náhradní kryt pružin na trampolínu SPARTAN 426cm <br />- ochranný kryt pružin chrání především děti před zraněním <br />- šířka 29 cm, tloušťka cca 21 mm <br />- materiál: PE, pěna EPE <br />- barva: modrá
   
  1 119

 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 426 cm - zelená

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 426 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  1 190

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114