Příslušenství k trampolínám

Sháníte příslušenství nebo náhradní díly pro Vaši trampolínu? V této sekci naleznete ochranné sítě na trampolínu, plachty na trampolínu, kryty pružin, schůdky k trampolíně, skákací plochy na trampolínu i samostatné pružiny. Sítě na trampolínu nabízíme nejen jako volitelné příslušenství včetně tyčí, ale také samotné ochranné sítě na trampolínu pro případ poškození té původní. Samozřejmostí je prvotřídní kvalita a maximální důraz na bezpečnost. Výborným příslušenstvím, které ochrání trampolíny před vlivem počasí a znečištěním, je ochranná plachta na trampolínu. Pro usnadnění vstupu na trampolínu doporučujeme pořídit si schůdky k trampolíně, které jsou nabízeny v různých rozměrech, aby přesně pasovaly k Vašemu rozměru trampolíny. Výhodou pořízení trampolíny Masterjump a Insportline je dostupnost všech náhradních dílů, které oceníte v případě opotřebení nebo poškození jednotlivých částí trampolíny. Zakoupit můžete kryty pružin na trampolínu v přesných rozměrech, skákací plochy na trampolínu i samostatné pružiny.


 • > Ochranné plachty na trampolínu
 • > Ochranné sítě na trampolínu
 • > Skákací plochy k trampolíně
 • > Kryty pružin na trampolínu
 • > Schůdky k trampolíně
 • > Pružiny na trampolínu

 • Přezka k trampolíně na síť

  Svorka na uchycení konstrukce sítě trampolíny<br />-materiál: kvalitní chromovaná ocel<br />-na uchycení konstrukce sítě (tyče) na kostru trampolíny
  60
  55

 • Ochranná plachta na trampolíny MASTERJUMP 182 cm

  Ochranná plachta na trampolínu 182 cm. Ochranná plachta na trampolínu je určena pro venkovní trampolíny, které jsou během sezóny vystaveny řadě nežádoucích vlivů. Ochranná plachta na trampolínu je vyrobena z odolného polyetylénu, který trampolíny dokonale ochrání před deštěm, slunečním zářením, ale také před mechanickým poškozením.
   
  129

 • Ochranná plachta na trampolíny MASTERJUMP 244 cm

  Ochranná plachta na trampolínu 244 cm. Ochranná plachta na trampolínu je určena pro venkovní trampolíny, které jsou během sezóny vystaveny řadě nežádoucích vlivů. Ochranná plachta na trampolínu je vyrobena z odolného polyetylénu, který trampolíny dokonale ochrání před deštěm, slunečním zářením, ale také před mechanickým poškozením.
   
  169

 • Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 96 cm

  Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP 96 cm. Skákací plocha na trampolínu MASTERJUMP patří mezi náhradní díly určené pro trampolíny této značky. Skákací plochy na trampolínu jsou odolné vůči UV záření a mají dobré odrazové vlastnosti s vysokým odrazem.
   
  199

 • Ochranná plachta na trampolíny MASTERJUMP 305 cm

  Ochranná plachta na trampolínu 305 cm. Ochranná plachta na trampolínu je určena pro venkovní trampolíny, které jsou během sezóny vystaveny řadě nežádoucích vlivů. Ochranná plachta na trampolínu je vyrobena z odolného polyetylénu, který trampolíny dokonale ochrání před deštěm, slunečním zářením, ale také před mechanickým poškozením.
   
  249

 • Souprava na ukotvení trampolíny

  Souprava na ukotvení trampolíny .
   
  249

 • Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 140 cm - modrá

  Kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP 140 cm. Náhradní kryt pružin na trampolínu MASTERJUMP. Tento kryt pružin na trampolínu chrání především děti před zraněním. Kryt je vyroben z odolného PVC s UV ochranou a je vyplněn molitanem.
   
  249

 • Schůdky k trampolíně Fitness King 305cm

  Schůdky k trampolíně Fitness King 305cm
  272
  249

 • Ochranná plachta na trampolíny MASTERJUMP 365 cm

  Ochranná plachta na trampolínu 365 cm. Ochranná plachta na trampolínu je určena pro venkovní trampolíny, které jsou během sezóny vystaveny řadě nežádoucích vlivů. Ochranná plachta na trampolínu je vyrobena z odolného polyetylénu, který trampolíny dokonale ochrání před deštěm, slunečním zářením, ale také před mechanickým poškozením.
   
  319

 • Schůdky k trampolíně MASTERJUMP - malé

  Schůdky k trampolíně MASTERJUMP. Schůdky k trampolíně pro malé trampolíny MASTERJUMP. Schůdky k trampolíně zajistí pohodlný vstup na odrazovou plochu. Vhodné je použití schůdků pro děti i dospělé.
   
  339

 • Ochranná plachta na trampolíny MASTERJUMP 396 cm

  Ochranná plachta na trampolíny 396 cm. Ochranná plachta na trampolínu je určena pro venkovní trampolíny, které jsou během sezóny vystaveny řadě nežádoucích vlivů. Ochranná plachta na trampolínu je vyrobena z odolného polyetylénu, který trampolíny dokonale ochrání před deštěm, slunečním zářením, ale také před mechanickým poškozením.
   
  349

 • Ochranná plachta na trampolíny MASTERJUMP 426 cm

  Ochranná plachta na trampolínu 426 cm. Ochranná plachta na trampolínu je určena pro venkovní trampolíny, které jsou během sezóny vystaveny řadě nežádoucích vlivů. Ochranná plachta na trampolínu je vyrobena z odolného polyetylénu, který trampolíny dokonale ochrání před deštěm, slunečním zářením, ale také před mechanickým poškozením.
   
  389123 … 6další »


MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114