Přilby

Přilba je nejdůležitější ochranná pomůcka na kolo, motorku či kolečkové brusle. Cyklo přilba či dětská přilba ochrání oblast hlavy na nejvyšší úrovni. Nabízíme kvalitní a lehounké cyklistické přilby na kolo, brusle, skateboard či dětské přilby na odrážedla, koloběžky aj.

 • Helma na kolečkové brusle a skateboardy vel.L

  Sportovní helma na skateboard a kolečkové brusle, velikost L(58-60cm). K dispozici momentálně pouze helma černá s plamínkem a modrá s lebkou.
  217
  199

 • Helma na kolečkové brusle a skateboardy vel.M

  Sportovní helma na skateboard a kolečkové brusle, velikost M(56-58cm). Dodáváme v provedení:   modrá, černá s motivem - lebka, jiné provedení není skladem!
  217
  199

 • Dětská cyklistická přilba SPOKEY POLLY

  Bezpečnostní cyklistická přilba pro nejmenší. Veselá grafika a zářivé barvy zajišťují viditelnost a bezpečí. Minimální váha nezatěžuje hlavu a krk. Šest provětrávacích otvorů zakončené šíťkou zajistí provětrávání a ochranu proti hmyzu. Regulovatelné zapínání Head Lock, díky kterému se přilba ideálně dopasuje dle hlavy dítěte.
  245
  224

 • Helma na kolečkové brusle a skateboardy vel. S

  Sportovní helma na skateboard a kolečkové brusle, velikost S(54-56cm).
  246
  225

 • Helma na kolo vel.L

  Cyklohelma - 18 větracích otvorů, stahovací pásek se šroubem okolo hlavy pro dokonalé upnutí a blikající LED diodou, odnímatelný, clonící štítek (kšilt), velikost L (58-60cm), váha 290 gramů. Dodáváme...
  250
  229

 • Helma na kolo vel.M

  Cyklohelma - 18 větracích otvorů, stahovací pásek se šroubem okolo hlavy pro dokonalé upnutí a blikající LED diodou, odnímatelný, clonící štítek (kšilt), velikost M (56-58cm), váha 290 gramů. Dodáváme...
  250
  229

 • Helma na kolo pro dospělé - vel.L

  Cyklohelma - 21 větracích otvorů, stahovací pásek se šroubem okolo hlavy pro dokonalé upnutí, clonící štítek (kšilt), velikost L (58-60cm), váha 290 gramů. Dodáváme ve třech barevných provedeních, viz...
  262
  239

 • Helma na kolo pro dospělé - vel.M

  Cyklohelma - 21 větracích otvorů, stahovací pásek se šroubem okolo hlavy pro dokonalé upnutí, clonící štítek (kšilt), velikost M (56-58cm), váha 290 gramů. Dodáváme ve třech barevných provedeních, viz...
  262
  239

 • Helma na kolo a in-line brusle - vel.L

  Cyklohelma - 15 větracích otvorů, stahovací pásek se šroubem okolo hlavy pro dokonalé upnutí, clonící štítek (kšilt), velikost L(58-60cm), váha 290gramů. Dodáváme ve třech barevných provedeních.
  272
  249

 • Helma na kolo a in-line brusle - vel.M

  Cyklohelma - 15 větracích otvorů, stahovací pásek se šroubem okolo hlavy pro dokonalé upnutí, clonící štítek (kšilt), velikost M(56-58cm), váha 290gramů. Dodáváme ve třech barevných provedeních.
  272
  249

 • Helma na skateboard Spartan Standart - S

  Helma na skateboard Spartan Standart - S   Základní helma na skateboard SPARTAN Standart s větracími otvory.  Přilba je vhodná na brusle, skateboard a další sportovní aktivity.
   
  249

 • Helma na skateboard Spartan Standart - M

  Helma na skateboard Spartan Standart - M Přilba je vhodná na brusle, skateboard a další sportovní aktivity.
   
  249

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

ZMĚNA v e-shopu SPORTnaNETU.cz !!


Vážení zákazníci a návštěvníci, z důvodu přesunu platformy na novou firmu může nyní docházet k drobným problémům s dodávkami.

Prosíme Vás o shovívavost a za případné problémy se omlouváme.

 

Po skončení tohoto období SPORTnaNETU.cz se můžete těšit na spoustu novinek, například impletanci služeb úloženka a jiné.

Pepino Sladký

777 95 11 14


Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114