Posilovací lavice - ABISAL, HMS, Marbo Hms

Posilovací lavice je základem každé posilovny. Kvalitní posilovací lavice je také základem pro většiny cviků s jednoručními činkami, nabídku na činky najde zde. U nás najdete různé druhy posilovacích lavic jako jsou posilovací lavice na břicho, které jsou primárně určené pro posilování břišních svalů, dále klasické bench posilovací lavice se cvičením s velkou vzpěračskou činkou, šikmé posilovací lavice, které jsou nastavitelné na různý sklon, šikmá posilovací lavice se tak díky sklonu dá dát až do vodorovné polohy, čímž nám vznikne klasická rovná posilovací lavice. Velmi poptávané jsou nastavitelné, tvz. polohovací posilovací lavice nebo multifunkční posilovací lavice plnící více funkcí pro mnohostranné posilování. Při koupi vybraných posilovacích lavic obdržíte i fitness rukavice zdarma.

 • Posilovací lavice Marbo MH-L109 (HMS H0091)

  Posilovací lavice Marbo MH-L109 (HMS H0091)  určena k tréninku s činkami, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyrobeno v EU z oceli té nejvyšší kvality. Lavice umožňuje trénink s nastavením jak v pozitivním, tak v negativním náklonu. To dává možnost cvičit různé svalové skupiny a zároveň zajistit maximální bezpečnost. Komfort a čalounění kopírující tvar těka uživatele. Celá doplněna exkluzivním práškovým lakováním.
  1 420
  1 299
 • HMS L 8355 Šikmá posilovací lavice s lanky

  HMS L 8355 Šikmá posilovací lavice s lanky Šikmá lavička se závažím určena pro domácí použití. Je určena k tréninku břišních svalů, boků a páteře. Díky vinylovým činkám může uživatel provádět trénink horní poloviny těla. Kvalitně provedená posilovací lavice. Protiskluzové úchyty Možnost složení Gumové lanka k cvičení rukou Vinylové činky 2x1,5kg
  1 529
  1 399
 • Variabilní posilovací lavice s lanky HMS L 8301

  Variabilní posilovací lavice s lanky HMS L 8301 Kvalitně provedená posilovací lavice . Poskytuje vynikající stabilitu a s velkými možnostmi nastavení (výšky a úhlu), bude mít průměrný cvičenec spoustu možností v tréninku. L8301 je vybaven protiskluzovými úchyty pro pohodlí a bezpečnost při cvičení.
  1 835
  1 680
 • Posilovací lavice Marbo MH-L101 (HMS H0011)

  Posilovací lavice j e vyrobena z vysoce kvalitní oceli.  4-pozice nastavení opěrky.  Lavice umožňuje trénink s nastavením jak v pozitivním, tak v negativním náklonu. Ideální pro trénink břišních svalů.  Ideální pro trénink břišních svalů. Komfortní čalounění odpovídající tvaru těla uživatele. 
  1 857
  1 699
 • Scottova lavice Marbo MH-L105 (HMS H0121)

  Scottova lavice Marbo MH-L105 (HMS H0121) . Tato posilovací lavice je určena k tréninku s činkami a uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyrobeno v EU z oceli té nejvyšší kvality. To umožňuje uživatelům provádět cviky na biceps a předloktí. Výšku opěry lze nastavit v rozmezí od 82 do 102 cm. Poskytuje lepší komfort v interiéru s ergonomickým tvarem. Celá doplňkem exkluzivní práškové lakování.
  1 988
  1 819
 • Posilovací lavice HMS L 8320 - polohovatelná + Fitness rukavice

  Posilovací lavice  HMS L 8320 -  polohovatelná Posilovací lavice polohovatelná, variabilní s kvalitním a odolným čalouněním a robustním designu. Poskytuje vynikající stabilitu a s velkými možnostmi nastavení (výšky a úhlu), bude mít průměrný cvičenec spoustu možností v tréninku. L8320 je vybaven protiskluzovými úchyty pro pohodlí a bezpečnost při cvičení.
  2 458
  2 249

 • Variabilní posilovací lavice Marbo MS-L110 (HMS SP0101)

  Posilovací lavice je navržena tak, aby trénink Vašich břišních svalů splnil očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.  Pomocí lavičky a dalšich příslušenství můžete trénovat svaly hrudníku, zad, ramen, bicepsy, tricepsy, předloktí a nohou.
  2 896
  2 650

 • Posilovací lavice Marbo MH-L111 (HMS H0111) variabilní

  Posilovací lavice Marbo MH-L111 (HMS H0111) variabilní určena k tréninku s činkami, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyrobeno v Polsku z oceli té nejvyšší kvality. Lavice umožňuje trénink s nastavením jak v pozitivním, tak v negativním náklonu. To dává možnost cvičit různé svalové skupiny a zároveň zajistit maximální bezpečnost. Komfort a čalounění kopírující tvar těka uživatele. Celá doplněna exkluzivním práškovým lakováním. Další výhodou je možnost složení lavice po cvičení a vložení např. pod postel.
  2 982
  2 729
 • Variabilní posilovací lavice Marbo MH-L115 (HMS H0081)

  Variabilní posilovací lavice Marbo MH-L115 (HMS H0081)  určena k tréninku s činkami, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyrobeno v EU z oceli té nejvyšší kvality. Lavice umožňuje trénink s nastavením jak v pozitivním, tak v negativním náklonu. To dává možnost cvičit různé svalové skupiny a zároveň zajistit maximální bezpečnost. Komfort a čalounění kopírující tvar těka uživatele. Celá doplněna exkluzivním práškovým lakováním.
  3 039
  2 780
 • Posilovací lavice pod velkou činku Marbo MH-L106

  Posilovací lavice  MARBO MH-L106 určené k cvičení bench press s činkami, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. I když se jedná pouze o verzi HOME, lavice si nezadá s lavice o třídy lepšími.
  3 059
  2 799
 • Variabilní posilovací lavice Marbo MS-L114

  Variabilní posilovací lavice je  určené na cvičení s činkami, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Umožňuje uživatelům provádět cviky pomocí nastavením opěry(v rozsahu -10 až 80°), sedatka (0 až 20°) .  Pomocí lavičky a dalšich příslušenství můžete trénovat svaly hrudníku, zad, ramen, bicepsy, tricepsy, předloktí a nohou.
  3 978
  3 640

 • Posilovací lavice Marbo MS-L102 (HMS SP0021)

  Posilovací lavice Marbo MS-L102  (HMS SP0021)určená na cvičení s činkami, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vybrobeno v Polsku z oceli té nejvyšší kvality. To umožňuje uživatelům provádět cviky s nastavením opěry(v rozsahu od -25 do 80°) nebo sedátka (od 0 do 25).
  4 229
  3 869
MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114