Posilovací lavice

Posilovací lavice je základem každé posilovny. Kvalitní posilovací lavice je také základem pro většiny cviků s jednoručními činkami, nabídku na činky najde zde. U nás najdete různé druhy posilovacích lavic jako jsou posilovací lavice na břicho, které jsou primárně určené pro posilování břišních svalů, dále klasické bench posilovací lavice se cvičením s velkou vzpěračskou činkou, šikmé posilovací lavice, které jsou nastavitelné na různý sklon, šikmá posilovací lavice se tak díky sklonu dá dát až do vodorovné polohy, čímž nám vznikne klasická rovná posilovací lavice. Velmi poptávané jsou nastavitelné, tvz. polohovací posilovací lavice nebo multifunkční posilovací lavice plnící více funkcí pro mnohostranné posilování. Při koupi vybraných posilovacích lavic obdržíte i fitness rukavice zdarma.

 • Posilovač břicha SEDCO Ab Rebounder ROCKET

  Posilovač AB Rebounder SEDCO ROCKET: TŘI SÍLY ODPORU. posilovač břišního svalstva- posiluje ruce, ramena a záda - posiluje a formuje pas - formuje paže, břicho, nohy, boky a záda - výrobek je navržen zejména pro současnou sportovní generaci - vhodná aerobická pomůcka
   
  789
 • Posilovač břišních svalů AB SEDCO ROCKET TWISTER

  Posilovač AB ROCKET TWISTER Moderní a efektivní posilovač břižních svalů se zesílenou konstrukcí. Pomocí AB SEDCO ROCKET TWISTER procvičíte a zpěvníte oblasti břicha, pasu a zádových svalů. Posilovač je vybaven pěti pohyblivými válci a třemi nastavitelnými stupni odporu. Technický popis:   - velmi efektivní metoda cvičení - pouze 5 minut denně pro překvapivé výsledky - pohyblivé válce s relaxačním a masážním účinkem - tři stupně obtížnosti 
  886
  811

 • Posilování břišncíh svalů Sedco Ab Couch Rebounder 0067

  TŘI SÍLY ODPORU, EN957,tvarované opěrky pro lepší masáž zad
   
  857
 • Posilovač břišních svalů LIFEFIT AB EFFECT

  Posilovač břišních svalů LIFEFIT AB EFFECT je moderní a efektivní posilovač. Díky moderní konstrukci podpírá krk i záda, a proto je cvičení na něm zdravější. Tento posilovač se zaměřuje na na všechny břišní svaly (spodní, horní, střední i boční) Pouze 5 minut cvičení každý den zajistí efektivní procvičení bříška, pasu a posílení + masáž zádových svalů.
  1 092
  999

 • Posilování břicha MASTER Rocket

  Posilování břicha MASTER Rocket. Domácí posilovací a masážní stroj, který simuluje klasické sedy-lehy a je tak vhodný pro posilování břicha. S posilovacím strojem MASTER Rocket bude všechna Vaše námaha efektivně zužitkována, Váš krk ani páteř nebudou namáhány, celý trénink bude zaměřen pouze na Vaše posilování břicha . První účinky posilování pocítíte již při prvním cviku. Rocket se od ostatních posilovacích strojů liší svým tvarem, je konstruován jako houpací křeslo.
   
  1 090

 • Posilovací lavice Bench 1209 LiveUp oranžovo/černá

  Posilovací lavice BENCH 1209 LiveUp  poskytuje nejvyšší standard pro domácí i komerční použití. Nastavitelná je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů.
   
  1 100

 • Posilovací lavice Sedco

  Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla.
   
  1 229

 • Šikmá posilovací lavice MASTER MAS-SUB1011

  Šikmá lavička MASTER. Tato šikmá lavička je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí.
   
  1 290

 • Rulyt Šikmá lavice sed-leh rovná

  Klasická šikmá lavice pro posilování břišních svalů nabízí 5 úrovní nastavení sklonu s jednoduchým systémem přenastavení. Vhodná pro začátečníky i náročné domácí sportovce.  
  1 410
  1 290

 • Posilovací lavice Marbo MH-L109 (HMS H0091)

  Posilovací lavice Marbo MH-L109 (HMS H0091)  určena k tréninku s činkami, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyrobeno v EU z oceli té nejvyšší kvality. Lavice umožňuje trénink s nastavením jak v pozitivním, tak v negativním náklonu. To dává možnost cvičit různé svalové skupiny a zároveň zajistit maximální bezpečnost. Komfort a čalounění kopírující tvar těka uživatele. Celá doplněna exkluzivním práškovým lakováním.
  1 420
  1 299
 • Rulyt Šikmá lavice sed-leh zahnutá

  Klasická šikmá lavice pro posilování břišních svalů nabízí 5 úrovní nastavení sklonu s jednoduchým systémem přenastavení. Vhodná pro začátečníky i náročné domácí sportovce.  
  1 464
  1 340

 • Šikmá lavička HERMES

  Šikmá lavička HERMES. Tato šikmá lavička má nastavitelné opěradlo ve 4 stupních.
   
  1 355123 … 5další »


MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114