Podložky na cvičení

Vyberte si podložku pro pohodlné cvičení doma ! Nabízíme podložky na cvičení v různých rozměrech a barvách, ze kterých si vybere skutečně každý. Podložka na cvičení je užitečným doplňkem, který zpříjemní Vaše cvičení. Podložky na cvičení jsou skladné, lehké, mají protiskluzový povrch, díky kterému se během cvičení nepohybují. Najdete zde i podložky na jógu s uklidňujícími vzory pro dokonalou relaxaci. Samozřejmostí jsou také zátěžové podložky. Tyto zátěžové podložky slouží jako podložka pod posilovací stroje.

 • Podložka na cvičení jógy 4 mm Sedco 12014B

  Podložka na cvičení jógy 4 mm SEDCO 12014B. Podložka na cvičení je vhodná pro aerobic či jógu, ale rovněž se dá použít i pro další sportovní účely. Podložka na cvičení je jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití. Karimatka je protiskluzová.
  207
  190

 • Karimatka na cvičení 3 mm SEDCO YOGA 3

  Karimatka na cvičení 3 mm SEDCO YOGA 3. Karimatka na cvičení je vhodnou cvičební podložkou pro aerobic či jógu, ale rovněž se dá použít i pro další sportovní účely. Karimatka je lehká, jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití. Karimatka na cvičení je protiskluzová.
  240
  219
 • Skládací podložka na cvičení 8 mm SEDCO 3407

  Karimatka skládací s fólií: : je univerzální karimatka určená pro jógu, aerobic, fitness cvičení, ale je vhodná i jako podložka při stanování. Navíc je karimatka  voděodolná a lze ji používat v každém ročním období. Karimatka je vyrobena z měkkého materiálu a poskytuje jednak nadstandardní komfort v každém terénu, tak i skvělou tepelnou izolaci.
  248
  227
 • Karimatka na cvičení Sedco Neopren Lux LS3258

  Karimatka na cvičení neopren lux: je vhodnou cvičební podložkou pro aerobic či jógu, ale rovněž se dá použít i pro další sportovní účely. Karimatka je lehká, jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití.
  257
  235

 • Karimatka na cvičení 4 mm SEDCO YOGA 12014 + obal

  Karimatka na cvičení   3- 4 mm SEDCO YOGA 12014 + obal. Karimatka na cvičení s protiskluzovým povrchem včetně textilního obalu - tašky s uchem - protiskluz ,172x60cm
  260
  237

 • Podložka na cvičení SEDCO Yoga 6 mm + obal

  Podložka na cvičení SEDCO Yoga 6 mm + obal. Podložka na cvičení je vhodná pro aerobic, jógu i pro jiné sportovní účely. Podložka na cvičení je lehká, jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití.
  337
  308

 • Podložka na cvičení Spokey Flexmat - žlutá

  Podložka na cvičení SPOKEY FLEXMAT. Oblíbená podložka na cvičení značky SPOKEY nyní v novém atraktivním designu. Podložka na cvičení je vyrobena z protiskluzového neoprenu, díky kterému neztrácí tvar a nepohybuje se během cvičení. Rovněž chrání před odřením.
  391
  358

 • Jóga podložka na cvičení Spokey Satya 6mm

  Spokey Satya 6mm Podložka pro jógu Odolná podložka pro cvičení jógy, materiál podložky je odolný proti namáhání a otěru. Podložka si tak zachovává nezměněný tvar a vzhled. Tento materiál neabsorbuje vlhkost, což usnadňuje údržbu, má protiskluzové vlastnosti, umožňují pohodlné a bezpečné cvičení. Izoluje od chladné podlahy.
  409
  374

 • Podložka na cvičení Iron Gym Yoga

  Podložka na cvičení IRON GYM Yoga Mat Cvičení s pohodlím a větší stabilitou! Podložka vhodná pro jógu, prostná a další cvičení.  - odolný, protiskluzový materiál - rozměr 183 x 61 cm - tloušťka materiálu 3 mm
  436
  399

 • Podložka na cvičení jógy Spokey Lightmat 6 mm - zelená

  Podložka na cvičení jógy Spokey Lightmat 6 mm Lehká podložka určená pro celou řadu cvičení - jóga, pilates, aerobic a na posilování a cvičení gymnastiky doma i ve fitness centrech. Neabsorbuje vlhkost. Protiskluzový povrch umožňuje pohodlné a bezpečné cvičení uživatele.
  436
  399

 • Podložka na cvičení jógy Spokey Lightmat 6 mm - šedá

  Podložka na cvičení jógy Spokey Lightmat 6 mm - šedá   Lehká podložka určená pro celou řadu cvičení - jóga, pilates, aerobic a na posilování a cvičení gymnastiky doma i ve fitness centrech. Neabsorbuje vlhkost. Protiskluzový povrch umožňuje pohodlné a bezpečné cvičení uživatele.
  436
  399

 • Podložka na cvičení Spokey Softmat - modrá

  Podložka na cvičení Spokey Softmat - modrá   Protiskluzová cvičební podložka (povrch o struktuře plástev medu), ideální pro různá cvičení na podlaze - jóga, pilates, aerobik. Velmi dobře tlumí vibrace. Neabsorbuje vlhkost a pot. Velmi snadno se čistí.
  463
  424

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114