Podložky na cvičení

Vyberte si podložku pro pohodlné cvičení doma ! Nabízíme podložky na cvičení v různých rozměrech a barvách, ze kterých si vybere skutečně každý. Podložka na cvičení je užitečným doplňkem, který zpříjemní Vaše cvičení. Podložky na cvičení jsou skladné, lehké, mají protiskluzový povrch, díky kterému se během cvičení nepohybují. Najdete zde i podložky na jógu s uklidňujícími vzory pro dokonalou relaxaci. Samozřejmostí jsou také zátěžové podložky. Tyto zátěžové podložky slouží jako podložka pod posilovací stroje.

 • Karimatka na cvičení 4 mm SEDCO YOGA 12014 + obal

  Karimatka na cvičení   3- 4 mm SEDCO YOGA 12014 + obal. Karimatka na cvičení s protiskluzovým povrchem včetně textilního obalu - tašky s uchem - protiskluz ,172x60cm
  185
  169

 • Podložka na cvičení jógy 4 mm Sedco 12014B

  Podložka na cvičení jógy 4 mm SEDCO 12014B. Podložka na cvičení je vhodná pro aerobic či jógu, ale rovněž se dá použít i pro další sportovní účely. Podložka na cvičení je jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití. Karimatka je protiskluzová.
  207
  190

 • Karimatka na cvičení 3 mm SEDCO YOGA 3

  Karimatka na cvičení 3 mm SEDCO YOGA 3. Karimatka na cvičení je vhodnou cvičební podložkou pro aerobic či jógu, ale rovněž se dá použít i pro další sportovní účely. Karimatka je lehká, jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití. Karimatka na cvičení je protiskluzová.
  240
  219
 • Skládací podložka na cvičení 8 mm SEDCO 3407

  Karimatka skládací s fólií: : je univerzální karimatka určená pro jógu, aerobic, fitness cvičení, ale je vhodná i jako podložka při stanování. Navíc je karimatka  voděodolná a lze ji používat v každém ročním období. Karimatka je vyrobena z měkkého materiálu a poskytuje jednak nadstandardní komfort v každém terénu, tak i skvělou tepelnou izolaci.
  248
  227
 • Karimatka na cvičení Sedco Neopren Lux LS3258

  Karimatka na cvičení neopren lux: je vhodnou cvičební podložkou pro aerobic či jógu, ale rovněž se dá použít i pro další sportovní účely. Karimatka je lehká, jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití.
  257
  235

 • Podložka na cvičení SEDCO Yoga 6 mm + obal

  Podložka na cvičení SEDCO Yoga 6 mm + obal. Podložka na cvičení je vhodná pro aerobic, jógu i pro jiné sportovní účely. Podložka na cvičení je lehká, jednoduše přenosná, skladná a má univerzální použití.
  337
  308

 • Podložka na cvičení Spokey Flexmat - žlutá

  Podložka na cvičení SPOKEY FLEXMAT. Oblíbená podložka na cvičení značky SPOKEY nyní v novém atraktivním designu. Podložka na cvičení je vyrobena z protiskluzového neoprenu, díky kterému neztrácí tvar a nepohybuje se během cvičení. Rovněž chrání před odřením.
  391
  358

 • Karimatka na cvičení 6mm SEDCO YOGA

  Karimatka na cvičení 6mm SEDCO YOGA. Karimatka na cvičení má rozměr 170 x 60 cm.
  509
  465

 • Podložka na cvičení EVA COLOR 62 X 62 X 1,4 cm

  Podložka EVA COLOR je patří mezi kvalitní žíněnky EVA, výhodou je že se dá spojovat jako puzzle - můžete tak vytvořit libovolně velkou žíněnku. 
  535
  490

 • Zátěžová podložka pod fitness stroje MASTER 0,6 cm

  Zátěžová podložka pod fitness stroje MASTER Rubber 0,6 cm. Tato zátěžová podložka pod fitness stroje dokonale chrání podlahu před poškozením při cvičení s činkami nebo ji lze použít jako podložku pod fitness stroje.
  2 503
  2 290

 • Žíněnka Sedco Standard Eco 150x100x6

  Žíněnka STANDARD EKO 150x100x6: Materiál KOŽENKA ,antismyk,protiskluz, HMOTNOST 7KG,úchyty, kožené rohy.Nápis SEDCO.<br />Rozměry 150 x 100 x 6 cm
  2 733
  2 501

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114