Nafukovací matrace - AKCE !

Velice oblíbeným sortimentem jsou nafukovací postele, matrace a pohovky. Jsou skladné a příjde-li nečekaná návštěva, stačí matraci nafouknout a hosty můžete pohodlně uložit. Vhodné jsou také do dětských pokojů, pozve-li si Vaše dítě nějakého kamaráda. 

Nafukovací pohovky a matrace či křeslo se výborně hodí také na terasu, nebo na lenošení na zahradě. K nafukovacím matracím a postelím nabízíme klasické pumpy, nebo elektrické kompresory.

 • Polštářek nafukovací samet INTEX 68672

  Polštářek nafukovací samet: Nafukovací polštářek INTEX je univerzální polštářek vhodný na cesty a také pro různé outdoorové a trekové aktivity. Polštářek je skladný, lehký a jeho rozměry jsou 48 x 32 cm.
  67
  61

 • Nafukovací matrace jednolůžko INTEX TWIN JR 68950

  Nafukovací matrace TWIN JR: Nafukovací matrace o rozměru 76 x 193 x 22 cm. Snadno se udržuje, nepromokavá. Na vrchní straně plyš, který zabraňuje klouzaní povlečení. Matrace je vybavena ventilem pro rychlé nafouknutí i vyfouknutí. Je kompaktní pro skladování nebo cestování.
  265
  242
 • Dětská nafukovací postel Air Bed

  Dětská nafukovací postel Air Bed. Dětská komfortní nafukovací postel pro pohodlný odpočinek při kempování, na cestách nebo doma. Přespání mimo domov u kamarádů nikdy nebylo snazší! Nafukovací dětské lůžko má odnímatelnou středovou matraci, po vyjmutí se vytvoří skvělý hrací koutek.
  327
  299
 • Nafukovací matrace Twin

  Nafukovací matrace Twin je matrace s možností užití jak venku, tak i doma. Matrace je vybavena bezpečnostním ventilem umožňujícím extra rychlé nafouknutí/vyfouknutí
   
  349

 • Nafukovací matrace INTEX TWIN 68757

  Nafukovací matrace TWIN:Nafukovací matrace Intex Twin s možností užítí jak venku, tak i doma. S jednou posemišovanou stranou a vodě odolnou strukturou je tato matrace ideální volbou pro camping. Matrace je vyrobena z kvalitní vinylové folie s jednoduchou údržbou. 2V1 ventil zaručuje jednoduché použití ručních, nožních nebo elektrických pump pro nafukování a vyfukování.
  395
  361
 • Nafukovací matrace INTEX DOUBLE 68758

  Nafukovací matrace INTEX DOUBLE. Nafukovací matrace Intex Double s možností užítí jak venku, tak i doma. S jednou posemišovanou stranou a vodě odolnou strukturou je tato nafukovací matrace ideální volbou pro camping. Matrace je vyrobena z kvalitní vinylové folie s jednoduchou údržbou.
  404
  370
 • Nafukovací matrace KING CAMP Light

  Nafukovací matrace s pumpou KING CAMP Light. Tato nafukovací matrace s pumpou má zabudovanou pumpu pro rychlé nafouknutí.
   
  429

 • Nafukovací matrace INTEX QUEEN 68759

  Nafukovací matrace QUEEN: Nafukovací matrace pro 2 osoby s možností užití jak venku, tak i doma. 203x152x22 cm
  483
  441
 • Nafukovací matrace Double

  Nafukovací matrace Double je matrace pro 2 osoby s možností užití jak venku, tak i doma. Matrace je vybavena bezpečnostním ventilem umožňujícím extra rychlé nafouknutí/vyfouknutí
   
  449

 • Nafukovací postel jednolůžková Deluxe Twin 64701

  Nafukovací postel  TWIN 64701<br />- rozměr: 99 x 191 x 25 cm<br />- patentovaný systém výztuží Fiber-Tech Technology<br />- bez obsahu ftalátů
  508
  464

 • Nafukovací matrace pro 2 osoby JILONG Queen

  Nafukovací matrace pro 2 osoby Queen. Tato nafukovací matrace pro 2 osoby má rozměry 203 x 152 x 22 cm. Nafukovací matrace pro 2 osoby.
  534
  489

 • Nafukovací matrace Air Bed Fashion dvoulůžko - modré

  Nafukovací matrace Air Bed Fashion dvoulůžko. Nafukovací matrace Air Bed je zdravé a pohotové spaní kdykoliv je potřeba - doma, v přírodě nebo když přijede nečekaná návštěva. Rozměry nafukovací matrace: cca 203 x 152 x 22 cm. Nosnost: 295 kg.
  545
  499
MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114