Magnetické náramky a šperky

Magnetické náramky patří, stejně jako např. samozahřívací pásy a masážní přístroje, do kategorie výrobků, které mají řadu příznivých účinků na lidský organismus. Stejně jako např. přístroje pro lymfodrenáž zvyšují hladinu okysličení krve, podporují buněčnou regeneraci, vyrovnávají krevní tlak a napomáhají odplavování zplodin látkové výměny. Tyto energetické náramky mají analgetické účinky, jsou vhodné k tlumení bolestí kloubů a svalů, zmírňují otoky a urychlují hojení. Magnetické náramky také působí protizánětlivě. Účinné jsou u degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu, svalových a šlachových úponu (tenisový loket, achillovka). Energetické náramky jsou vyrobeny z ušlechtilých kovů jako je např. wolfram. V nabídce ale také naleznete náramky z chirurgické oceli. Magnetické náramky lze vhodně kombinovat s magnetickými náhrdelníky ze stejné kolekce od značky inSPORTline.

 

Magnetické náramky - magnetoterapie

 

Magnetické náramky jsou účinnou formou magnetoterapie. Působením magnetů dochází k elektromagnetickým a biochemickým změnám v buňkách a tím k příznivému ovlivnění systému kostního, svalového, imunologického, hormonálního, kardiovaskulárního, zažívacího a nervového. Energetické náramky s magnety nenahrazují lékařskou péči, jsou však vhodným doplňkem. Magnetické náramky plní díky originálnímu designu také funkci módního doplňku.
  • ILWY Magnetický náramek

    Magnetický náramek - zdravotní   náramek s magnety potlačuje únavu, vyrovnává magnetická pole organizmu a brání radiaci z počítačů a mobilních telefonů
    1 090
    997

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


Nové modely


Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce Street Surfing. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více

Longboard Street Surfing Kicktail 36 Spartans


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Fitness stroje pro děti


Fitness stroje pro děti od 4 do 8 let. Dětský stepper, rotoped, eliptical nebo běžecký pás jsou ideálním vánočním dárkem pro Vaše dítě.

 

Zobrazit více