Magnetické náramky a šperky

Magnetické náramky patří, stejně jako např. samozahřívací pásy a masážní přístroje, do kategorie výrobků, které mají řadu příznivých účinků na lidský organismus. Stejně jako např. přístroje pro lymfodrenáž zvyšují hladinu okysličení krve, podporují buněčnou regeneraci, vyrovnávají krevní tlak a napomáhají odplavování zplodin látkové výměny. Tyto energetické náramky mají analgetické účinky, jsou vhodné k tlumení bolestí kloubů a svalů, zmírňují otoky a urychlují hojení. Magnetické náramky také působí protizánětlivě. Účinné jsou u degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu, svalových a šlachových úponu (tenisový loket, achillovka). Energetické náramky jsou vyrobeny z ušlechtilých kovů jako je např. wolfram. V nabídce ale také naleznete náramky z chirurgické oceli. Magnetické náramky lze vhodně kombinovat s magnetickými náhrdelníky ze stejné kolekce od značky inSPORTline.

 

Magnetické náramky - magnetoterapie

 

Magnetické náramky jsou účinnou formou magnetoterapie. Působením magnetů dochází k elektromagnetickým a biochemickým změnám v buňkách a tím k příznivému ovlivnění systému kostního, svalového, imunologického, hormonálního, kardiovaskulárního, zažívacího a nervového. Energetické náramky s magnety nenahrazují lékařskou péči, jsou však vhodným doplňkem. Magnetické náramky plní díky originálnímu designu také funkci módního doplňku.
  • ILWY Magnetický náramek

    Magnetický náramek - zdravotní   náramek s magnety potlačuje únavu, vyrovnává magnetická pole organizmu a brání radiaci z počítačů a mobilních telefonů
    1 090
    997

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Nové modely


Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce Street Surfing. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více

Longboard Street Surfing Kicktail 36 Spartans


Vybavení pro turistiku


Dny plné horka již pomalu doznívají a nastává čas výletů, turistických výšlapů a nocí plné romantiky při stanování. V naší nabídce najdete nejširší sortiment trekingových holí, piknikových dek a stanů všech velikostí, karimatek i spacích pytlů. dokupte co Vám schází a vyražte na cestu !


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....