Koloběžky skládací

Skládací koloběžka je dnes velmi oblíbená. Není náročná na skladovací prostor. Naše skládací koloběžky se hravě vejdou do kufru auta. Děti na nich také rády jezdí například do školy.  Hliníkové skládací koloběžky se navíc vyznačují nízkou váhou, což umocňuje jejich praktičnost. Ocení je také pracovníci ve velkých halách s hladkým povrchem. Naše skládací koloběžky splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy.

 • Náhradní kolečka Koloběžka Sedco 200X30 Pu

  Náhradní kolečka KOLOBĚŽKA jsou nejprodávanější kolečka na koloběžky od SEDCO. Jedná se o model PU 200x30 sada, náhradní kolečka na koloběžku v černé barvě, v sadě 2 kusy. Dodáváme bez ložiska. <br />Parametry produktu<br />- výrobce SEDCO- rozměr 200 x 30 mm- barva černá
  325
  297

 • Koloběžka Spartan Junior 207 růžová

  Koloběžka Spartan Junior 207 patří mezi koloběžky, které jsou skladným dopravním prostředkem pro všechny věkové kategorie a nabízejí také možnost relaxace při jízdě vaší oblíbenou cyklostezkou. Každá projížďka je plná zdravého pohybu a tím zvyšuje Vaši kondici. Koloběžku můžete na rozdíl od jízdního kola lépe uschovat, například při cestě do školy či práce.
  669
  612

 • Skládací koloběžka Sedco Alu Reptile - kolečka 125mm

  ABEC5, skládací, TUV atest, rám kombinace alu-ocel , nosnost 60kg.
  691
  632

 • Koloběžka skládací Lifefit Funny dívčí

  Koloběžka LIFEFIT FUNNY splňuje nejvyšší standart provedení a bezpečnosti. Důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71.
  709
  649

 • Skládací alu koloběžka Sulov Medvěd Bery, 120mm

  Skládací alu koloběžka Sulov Medvěd Bery, 120mm, Koloběžka SULOV MEDVĚD BERRY splňuje nejvyšší standard provedení a bezpečnosti. Důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71. Koloběžka SULOV MEDVĚD BERRY se dá díky ...
  709
  649

 • koloběžka Spokey FIBER 120mm

  koloběžka Spokey FIBER 120mm Skládací koloběžka je vybavena 120mm kolečky a vysoce výkonnými ložisky ABEC5, které zaručí hladkou jízdu. Protiskluzová vrstva na plošině chrání proti uklouznutí.
  741
  678

 • koloběžka Spokey Atrax 125mm

  koloběžka Spokey Atrax 125mm kolečka: 125 mm PU 80A ložiska: ABEC5 materiál: 100% hliník široký protiskluzový povrch s grafikou
   
  774

 • Koloběžka skládací Lifefit RS68 pro kluky

  Rozkládací a skládací Koloběžku LIFEFIT RS 68 si díky krásnému designu oblíbí zejména chlapci. Koloběžka LIFEFIT RS 68 splňuje nejvyšší standart provedení a bezpečnosti, důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71.
  873
  799

 • Koloběžka skládací Lifefit Montana dívčí

  Koloběžku LIFEFIT MONTANA si díky krásnému designu oblíbí zejména mladé slečny. Koloběžka LIFEFIT MONTANA splňuje nejvyšší standart provedení a bezpečnosti, důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71.
  873
  799

 • Skládací alu koloběžka Sulov Race GT, 125mm

  Koloběžku SULOV RACE GT si díky závodnickému designu oblíbí zejména chlapci. Koloběžka SULOV RACE GT splňuje nejvyšší standard provedení a bezpečnosti, důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71. Kolečka 125mm jsou osazena skvělými ložisky ABEC 5, čímž zaručují výborné jízdní vlastnosti.
  873
  799

 • Skládací alu koloběžka Sulov Free, 125mm

  Koloběžku SULOV FREE si díky krásnému designu oblíbí zejména dívky. - atraktivní skládací koloběžka SULOV FREE - odlehčený rám z 50% hliníkový - kolečka 125 mm PU 80A - ložiska ABEC 5 - nastavitelná výška řidítek (max 88cm)
  873
  799

 • Skládací koloběžka Nils Extreme QD-125

  Popis produktu: Skládací koloběžka Nils EXTREME QD-125,  Dětská koloběžk a patří mezi skládací koloběžky značky Nils Extreme. Má protiskluzový povrch s grafikou. Nosnost dětské koloběžky je 80 kg, hmotnost 2,59 kg.
  993
  909

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114