Koloběžky pro nejmenší

Zde nabízíme koloběžky pro nejmenší děti. Mají většinou vzadu 2 kolečka pro lepší udržení stability - tzv tříkolové koloběžky. Tyto dětské koloběžky nabízíme v nejrůznějších barevných kombinacích či s potisky pohádkových postaviček, které mají děti rády.

Všechny naše koloběžky splňují přísné bezpečnostní předpisy a zákonné normy.

 • Tříkolka Spartan Rail racer - modrá

  Tříkolka Spartan Rail racer - modrá Trojkolka - koloběžka se třemi koly pro děti od 3-5 let s maximalním zatížením 20 kg je ideální společník malých jezdců.
  600
  549

 • Koloběžka pro nejmenší Spartan Rail Racer 2419

  KOLOBĚŽKA RAIL RACER 2419 - 2 BAREVNÉ PROVEDENÍ. Koloběžka určena pro nejmenší děti. 1 kolečko ve předu - 2 vzadu. Součástí plastový košíček. Váha koloběžky 3,5kg. Nosnost do 40 kg.
  678
  620
 • Tříkolka Spartan Hello Kitty

  Tříkolka Spartan Hello Kitty Tříkolka - koloběžka SPARTAN Hello Kity je dokonale přizpůsobena malým fanynkám této postavičky. Pro větší bezpečenost disponuje tříkolka protiskluzovým nášlapem
  698
  639

 • Skládací alu koloběžka Sulov Medvěd Bery, 120mm

  Skládací alu koloběžka Sulov Medvěd Bery, 120mm, Koloběžka SULOV MEDVĚD BERRY splňuje nejvyšší standard provedení a bezpečnosti. Důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71. Koloběžka SULOV MEDVĚD BERRY se dá díky ...
  709
  649

 • Koloběžka pro nejmenší Spokey Pegasus

  Koloběžka pro nejmenší SPOKEY PEGASUS. Koloběžka pro nejmenší značky SPOKEY pro děti od 2 let věku. Součástí koloběžky pro nejmenší je praktická taštička na řidítkách. Nosnost 20 kg. Koloběžky pro nejmenší jsou opatřeny dvěma kolečky vzadu, což příspívá k maximální stabilitě.
  779
  713

 • Critter Tříkolka dětská zelená

  Critter Tříkolka dětská zelená Kovová konstrukce tříkolky poskytuje stabilitu a odolnost. Tříkolka je určena pro děti ve věku 2 let a váhy do 20 kg
  779
  713

 • Veloce Tříkolka dětská modrá

  Veloce Tříkolka dětská modrá Kovová konstrukce tříkolky poskytuje stabilitu a odolnost. Tříkolka je určena pro děti ve věku 2 let a váhy do 20 kg
  779
  713

 • Spokey Sweetheart Tříkolka dětská růžová

  Spokey Sweetheart Tříkolka dětská růžová Kovová konstrukce tříkolky poskytuje stabilitu a odolnost. Tříkolka je vybavená taštičkou na říditkách, umožňuje tak dítěti uložení drobných předmětů.
  779
  713

 • Koloběžka Spartan Hello Kitty

  Koloběžka  SPARTAN  Hello Kitty  potěší při projížďkách městem každou malou slečnu. Líbivý design, kvalitní zpracování a materiály bez ftalátů - to jsou hlavní znaky koloběžek SPARTAN. Pro ještě větší bezpečnost doporučujeme ke všem dětským koloběžkám dokoupit chrániče a helmu.
  819
  749

 • koloběžka Spokey Fairy 125mm

  koloběžka Spokey Fairy 125mm kolečka: 125 mm PU 80A ložiska: ABEC5 materiál: 100% hliník široký protiskluzový povrch s grafikou
   
  774

 • Koloběžka Mondo Alu 181 Cars

  Koloběžku lze nastavit do optimální polohy dle vaší potřeby od 67 do 86 cm. Tato koloběžka je nutnost každého malého dítěte.
  877
  803

 • Koloběžka Mondo Alu 181 Planes

  Koloběžka MONDO ALU 181 Skvělá koloběžka pro holky a kluky v několika barevných provedeních. Je složitelná a díky tomu šetří místo a snadno uložíte tam, kam potřebujete. Koloběžku lze nastavit do optimální polohy dle vaší potřeby od 67 do 86 cm. Tato koloběžka je nutnost každého malého dítěte.
  877
  803

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114