Freestylové koloběžky

Zde nabízíme širokou škálu freestylových a skákacích koloběžek jak pro každodenní vyžití, tak i pro nejrůznější triky na U-rampě. Všechny naše freestylové koloběžky splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Naleznete zde skládací koloběžky pro praktické použití a úschovu kdekoliv, ale poloprofesionální skákací koloběžky s robustním rámem.

 • Náhradní kolečka koloběžka Sedco 100 Alu core

  Náhradní kolečko 100 ALU CORE  je kolečeko s hliníkovým středem, vhodné pro freestyle koloběžky. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, aby vynikly jízdní vlastnosti, dlouhodobá životnost, lehkost, dobrá přilnavost a luxusní design hliníkového jádra. - Výrobce SEDCO- Barva černá, červená- Kolečko dodáváme v sadě ( 2 kusy ) bez ložiska
   
  406

 • Koloběžka Sedco Free Style Start

  Koloběžka SEDCO FREE STYLE START Kvalitní  koloběžka určena pro začátečníky začínající s freestylovou jízdou a triky. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 2,5. Doporučené použití - rekreční sport začátečníci. Výhodou je, že v případě opotřebení máme na skladě náhradní kolečka či podvozek.
   
  1 083

 • Koloběžka Master Stunt - modrá

  Koloběžka Master Stunt - modrá Freestylová koloběžka MASTER Stunt je ideální společník na příjemnou cestu městem, vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování a atraktivním designem. 
   
  1 290

 • Koloběžka Master Stunt - zelená

  Koloběžka Master Stunt - zelená Freestylová koloběžka MASTER Stunt je ideální společník na příjemnou cestu městem, vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování a atraktivním designem. 
   
  1 290

 • Koloběžka Sedco Free Style Super

  Koloběžka SEDCO FREE STYLE SUPER Kvalitní  sportovní koloběžka určena pro freestylovou jízdu a triky.  Stupeň únosnosti sportovního zatížení 2,5.  Hlavové složení se závitem.
   
  1 313

 • Koloběžka Street Surfing Trickster Blossom

  Koloběžka Street Surfing Trickster Blossom Na této atraktivní a cenově dostupné koloběžce si mohou začátečníci vyzkoušet své první skoky a triky. Konstrukce vyniká svařovanými řídítky tvaru T, ocelovou vidlicí a vyztuženou hliníkovou deskou.
  1 519
  1 390

 • Sedco Extrem 100 Fa, Freestyle koloběžka

  Robustní sportovní koloběžka určena pro freestylovou jízdu a triky. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 2,5. - Hlavové složení se závitem. - Maximální zatížení: 100 kg   - Materiál - ALu slitina, hmotnost 3,5 kg,  - Kolečka 100 x 24 mm, ALU core, Hirebnound 85A  - Ložiska ABEC 7 carbon.
   
  1 441

 • Freestylová koloběžka Spartan Stunt Profi

  Freestylová koloběžka SPARTAN Stunt Profi. Koloběžka má celohliníkový rám, robustní řidítka a nášlapnou brzdu zadního kola. Maximální zatížení 100 kg.
   
  1 519

 • Koloběžka Freestyle Extrem Stunt 23092

  Koloběžka Freestyle Extrem je model vhodný zejména pro začínající sportovce. Kolečka PU-87A o průměru100mm,hmotnost 3,3kg,nosnost 100kg
  1 806
  1 652
 • Freestyle koloběžka Street Surfing Torpedo Armour + dárek

  Freestyle koloběžka Street Surfing Torpedo Armour Freestyle koloběžka americké značky Street Surfing pro skoky a triky je vhodná do parku a ulic města. Ideální pro začátečníky až středně pokročilé jezdce od 8 let.
  2 142
  1 960

 • Koloběžka Freestyle Stunt Profi

  Koloběžka freestyle SPARTAN STUNT PROFESIONAL   Je freestylová koloběžka extrémně odolná se zesílenými švy pro maximální pevnost vhodná pro freestyle jízdu, silnostěná celohliníková konstrukce pevná řidítka. Koloběžka má  vysokou kvalitu zpracování a tím i bezpečnost při jejich užívání. Ke koloběžce doporučujeme z důvodu bezpečnosti dokoupit chrániče a helmu.
  2 140
  1 958

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114