Koloběžky

Koloběžky jsou oblíbeným sportovním náčiním pro děti i dospělé. Nabízíme koloběžky pro nejmenší děti, které se vyznačují dvěma kolečky vzadu pro větší stabilitu, dětské koloběžky pro větší děti i koloběžky pro dospělé. Vybíráme pro Vás koloběžky od renomovaných a osvědčených značek, které jsou nejen kvalitně zpracované, ale také splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. K dispozici jsou nejen klasické koloběžky, ale také velmi populární skládací koloběžky, které jsou skladné a jednoduše přenosné. Můžete je tak mít na cestách stále při sobě. Při výběru koloběžky věnujte pozornost především velikosti koleček, nosnosti a materiálu, ze kterého je koloběžka vyrobena. U koloběžky pro děti samozřejmě rozhoduje také atraktivní design a barva. Pro maximální bezpečnost doporučujeme pořídit si také bezpečnostní přilbu a chrániče. Obzvlášť v případě pořízení koloběžky dětem jsou tyto prvky naprostou nutností.


 • > Koloběžky pro nejmenší
 • > Freestylové koloběžky
 • > Koloběžky s velkými koly
 • > Koloběžky skládací
 • > Koloběžky Fliker

 • Kolečka pro koloběžky Nils Extreme KH125 - 2ks

  Kolečka pro koloběžky Nils Extreme KH125 - 2ks, Kolečka ke koloběžkám jsou vyrobeny z polyuretanu, zkratka PU. Hlavní parametry tohoto typu je jejich tvrdost a průměr.
  196
  179

 • Kolečka pro koloběžky Nils Extreme KH145 - 2ks

  Kolečka pro koloběžky Nils Extreme KH145
  250
  229

 • Náhradní kolečka Koloběžka Sedco 200X30 Pu

  Náhradní kolečka KOLOBĚŽKA jsou nejprodávanější kolečka na koloběžky od SEDCO. Jedná se o model PU 200x30 sada, náhradní kolečka na koloběžku v černé barvě, v sadě 2 kusy. Dodáváme bez ložiska. <br />Parametry produktu<br />- výrobce SEDCO- rozměr 200 x 30 mm- barva černá
   
  297

 • Náhradní kolečka koloběžka Sedco 100 Alu core

  Náhradní kolečko 100 ALU CORE  je kolečeko s hliníkovým středem, vhodné pro freestyle koloběžky. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, aby vynikly jízdní vlastnosti, dlouhodobá životnost, lehkost, dobrá přilnavost a luxusní design hliníkového jádra. - Výrobce SEDCO- Barva černá, červená- Kolečko dodáváme v sadě ( 2 kusy ) bez ložiska
   
  406

 • Kolečka pro koloběžky Nils Extreme KH200 - 2ks

  Kolečka pro koloběžky Nils Extreme KH200
  469
  430

 • Tříkolka Spartan Rail racer - modrá

  Tříkolka Spartan Rail racer - modrá Trojkolka - koloběžka se třemi koly pro děti od 3-5 let s maximalním zatížením 20 kg je ideální společník malých jezdců.
   
  549

 • Koloběžka Spartan Junior 207 růžová

  Koloběžka Spartan Junior 207 patří mezi koloběžky, které jsou skladným dopravním prostředkem pro všechny věkové kategorie a nabízejí také možnost relaxace při jízdě vaší oblíbenou cyklostezkou. Každá projížďka je plná zdravého pohybu a tím zvyšuje Vaši kondici. Koloběžku můžete na rozdíl od jízdního kola lépe uschovat, například při cestě do školy či práce.
   
  612

 • Koloběžka pro nejmenší Spartan Rail Racer 2419

  KOLOBĚŽKA RAIL RACER 2419 - 2 BAREVNÉ PROVEDENÍ. Koloběžka určena pro nejmenší děti. 1 kolečko ve předu - 2 vzadu. Součástí plastový košíček. Váha koloběžky 3,5kg. Nosnost do 40 kg.
   
  620
 • Tříkolka Spartan Hello Kitty

  Tříkolka Spartan Hello Kitty Tříkolka - koloběžka SPARTAN Hello Kity je dokonale přizpůsobena malým fanynkám této postavičky. Pro větší bezpečenost disponuje tříkolka protiskluzovým nášlapem
  698
  639

 • Koloběžka skládací Lifefit Funny dívčí

  Koloběžka LIFEFIT FUNNY splňuje nejvyšší standart provedení a bezpečnosti. Důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71.
  709
  649

 • Skládací alu koloběžka Sulov Medvěd Bery, 120mm

  Skládací alu koloběžka Sulov Medvěd Bery, 120mm, Koloběžka SULOV MEDVĚD BERRY splňuje nejvyšší standard provedení a bezpečnosti. Důkazem toho je vlastnictví certifikátu nejpřísnějších evropských norem EN-71. Koloběžka SULOV MEDVĚD BERRY se dá díky ...
  709
  649

 • Koloběžka pro nejmenší Spokey Pegasus

  Koloběžka pro nejmenší SPOKEY PEGASUS. Koloběžka pro nejmenší značky SPOKEY pro děti od 2 let věku. Součástí koloběžky pro nejmenší je praktická taštička na řidítkách. Nosnost 20 kg. Koloběžky pro nejmenší jsou opatřeny dvěma kolečky vzadu, což příspívá k maximální stabilitě.
   
  675123 … 10 … 16další »


MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114