Dětské brusle - výhodné sady

Dětské kolečkové brusle ve výhodných sadách ! Nabízíme Vám dětské kolečkové brusle v sadě, která kromě bruslí obsahuje také chrániče a přilbu. Kolečkové brusle pro děti nabízíme v několika barevných variantách - kolečkové brusle pro kluky a dívčí kolečkové brusle. Chrániče na lokty, kolena a dlaně jsou důležitým bezpečnostním prvkem, který Vaše dítě ochrání v případě pádu. Stejnou funkci plní i přilba, která má nastavitelnou velikost. K dispozici jsou sady od osvědčených výrobců, SPOKEY a TEMPISH, pro malé bruslařky jsme navíc připravili originální kolečkové brusle Hello Kitty. Všechny sady jsou baleny v praktickém batůžku.

 • Kolečkové brusle Screw Sweety 2v1 + přilba a chrániče

  Kolečkové brusle Screw Sweety 2v1 + přilba a chrániče XS, (27-29), S (EU30-33), M (EU34-37) Ložiska: Chrome Abec 1 Kola: PVC kola průměr 64mm Podvozek: Polykarbonát - speciální kompozitní - lehký a odolný podvozek Skelet: Extrémně lehký a odolný polykarbonát Regulovatelná velikost Systém zapínání: 2x přezka  Vnitřní materiál: Dvojitá pěna - anatomické polstrování uvnitř boty s pamětí Brzda: odolná polykarbonová brzda na pravé brusli  Trust-Fit-Sytem - dokonalá fixace boty k noze Vent-System - systém větrání SAS - Shock absorbující (tlumící) systém Kolečka lze nastavit za sebou nebo jedno vpředu, dvě vzadu. Obsahuje přilbu a chrániče na kolena, lokty a zápěstí. Velikost přilby 52 až 54 cm. Kromě toho je součástí i průhledná taška na celou sadu.
  1 312
  1 200
 • Kolečkové brusle Screw Persuit Red 2015

    Parametry: M (EU34-37), L (EU38-41) Ložiska: Chrome Abec 1 Kola: PVC kola průměr 64mm (velikost bruslí M), 68mm (velikost bruslí L) Podvozek: Polykarbonát - speciální kompozitní - lehký a odolný podvozek Skelet: Extrémně lehký a odolný polykarbonát Regulovatelná velikost Systém zapínání: 2x přezka  Vnitřní materiál: Dvojitá pěna - anatomické polstrování uvnitř boty s pamětí Brzda: odolná polykarbonová brzda na pravé brusli  Trust-Fit-Sytem - dokonalá fixace boty k noze Vent-System - systém větrání SAS - Shock absorbující (tlumící) systém Obsahuje přilbu a chrániče na kolena, lokty a zápěstí. Velikost přilby 52 až 54 cm. Kromě toho je součástí i průhledná taška na celou sadu.
  1 383
  1 266

 • Kolečkové brusle Master Maple 2v1 Blue 30-33

  Kolečkové brusle Master Maple 2v1 Blue 30-33 Dětské letní i zimní brusle MASTER Maple 2v1 Juniorské brusle MASTER Maple je možné díky vyměnitelnému podvozku změnit z kolečkových bruslí na plnohodnotné zimní brusle.
   
  1 290

 • Dětské kolečkové brusle sada TEMPISH UFO BABY SKATE, S (30-33)

  Dětské kolečkové brusle + chrániče + přilba TEMPISH UFO BABY SKATE. Veselý a nápaditý design návštěvníků z vesmíru to je UFO BABY SKATE sada. Dětský set je určen pro začátečníky a rekreační bruslení. Set obsahuje 1 pár kolečkových bruslí, helmu, 3-sadu chráničů (kolena, lokty, zápěstí), vše v praktickém batohu na záda. Brusle mají jednoduchý a pohodlný systém nastavení velikosti. Kolečkové brusle možno nastavit na stabilnější variantu a to zdvojením zadních koleček, každé balení obsahuje i tzv. dlouhou osu.
  1 410
  1 290
 • Snooki Brusle zimní i letní vel. 29-32 modré

  Snooki Brusle zimní i letní vel. 29-32 modré Regulovatelné brusle s vyměnitelným podvozkem. Kolečka lze vyměnit v zimě za nůž, brusle jsou tak universální a celoročně použitelné.
  1 666
  1 525

 • brusle kolečkové dětské Tempish Monster Baby Skate

  Veselý a nápaditý design návštěvníků z vesmíru, to je MONSTER BABY SKATE sada. Dětský set je určen pro začátečníky a rekreační bruslení. Set obsahuje 1 pár kolečkových bruslí, helmu, 3-sadu chráničů (kolena, lokty, zápěstí), vše v praktickém batohu na záda. Brusle mají jednoduchý a pohodlný systém nastavení velikosti. 
   
  1 899
 • brusle kolečkové dětské Tempish OWL BABY SKATE

  Veselý, nápaditý a oblíbený design, to je OWL BABY SKATE sada. Dětský set je určen pro začátečníky a rekreační bruslení. Set obsahuje 1 pár kolečkových bruslí, helmu, 3-sadu chráničů (kolena, lokty, zápěstí), vše v praktickém batohu na záda.
   
  1 899
MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114