Hrazdy

Hrazdy a hrazdy s možností zabudování do veří patří k nejoblíbenějším artiklům našich zákazníků. Jde o jednoduchou cvičební pomůcku, která má velký efekt na celkovou kondici každého, kdo si ji pořídí. Hrazda se jednoduše namontuje a již můžete cvičit...a děti se na hrazdě mohou také houpat.

 • Hrazda do dveří Chrom PLE905

  Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.
  299
  274
 • Hrazda do dveří EXTENDER 63 – 90 cm

  Hrazda do dveří EXTENDER. Tato hrazda do dveří je z vysoce kvalitní chromované oceli. Hrazda do dveří je ideální cvičební pomůcka pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně.
  357
  327

 • Hrazda do dveří SHAPER 70-110

  Dveřní hrazda SHAPER. Tato dveřní hrazda má regulaci šířky 70 – 110 cm.
  370
  339

 • Hrazda do dveří RELEVER 62 – 90 cm

  Hrazda do dveří RELEVER 62 – 90 cm. Hrazda do dveří z vysoce kvalitní oceli. Hrazda do dveří je oblíbenou cvičební pomůckou pro posilování zádových partií, břicha i paží.
  370
  339

 • Popruhy Iron Gym AB Straps

  Popruhy ke cvičení na hrazdě Iron Gym AB Straps Popruhy IRON GYM AB Straps jsou navrženy pro práci ve spojení s kteroukoli hrazdou IRON GYM. Tyto plně nastavitelné, polstrované a robustní popruhy lze snadno nasadit na libovolnou hrazdu a věnovat se tak pokročilejšímu procvičování zejména břišních svalů.
  370
  339

 • Dveřní hrazda chrom Master MAS-PU1210

  Dveřní hrazda chrom 62 - 90 cm. Dveřní hrazda je cvičební pomůcka, která nesmí chybět v žádné domácnosti nebo malé tělocvičně. Oblibu si získala především kvůli své jednoduchosti a vysoké efektivitě. Dveřní hrazda je jednoduše využitelná, lehká, přenosná - díky tomu můžete cvičit opravdu kdekoliv. Postačí Vám jen zárubně dveří, nebo podobný prostor s pevnými stěnami, mezi které hrazdu umístíte.
  381
  349

 • Hrazda do dveří Dual Action

  Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.
  399
  365
 • Hrazda do dveří Sedco Fast 9050 71,5 - 100 cm

  HRAZDA DO DVEŘÍ - Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.Nosnost 100kg.
  404
  369
 • Samovzpěrná dveřní hrazda Master

  Samovzpěrná hrazda MASTER. Tato samovzpěrná hrazda je posilovací hrazda, kterou lze jednoduchým manévrem zavěsit do dveřních zárubní.
  436
  399

 • Samovzpěrná hrazda Sedco 1503

  Samovzpěrná dveřní hrazda je posilovací hrazda, kterou lze jednoduchým manévrem zavěsit do dveřních zárubní. Po cvičení ji lze stejně jednoduchým pohybem demontovat. Hrazdu je možno použít jako cvičební pomůcku pro cvičení na zemi Push Up Bar. Technický popis:Technický popis:
  435
  398
 • Samovzpěrná hrazda Lifefit Plus

  Samovzpěrná závěsná hrazda LIFEFIT PLUS je posilovací hrazda, která se jednoduchým manévrem zavěsí do dveřních zárubní. Po cvičení se stejně jednoduchým pohybem sejme. Výhodou samovzpěrné závěsné hrazdy LIFEFIT je okamžitá montáž a demontáž, malé rozměry a nízká cena. Hrazdu lze dále použít jako cvičební pomůcku pro cvičení na zemi i jako podpěrné úchopy pro posilování kliků.
  600
  549

 • Samovzpěrná hrazda do dveří Master

  Samovzpěrná dveřní hrazda MASTER je posilovací hrazda, kterou lze jednoduchým manévrem zavěsit do dveřních zárubní. Po cvičení ji lze stejně jednoduchým pohybem demontovat. Hrazdu je možno použít jako cvičební pomůcku pro cvičení na zemi Push Up Bar.
  645
  590

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114