Hrazdy, bradla, žebřiny

V tomto oddělení zaměřeném na hrazdy, posilovací bradla a žebřiny najdete posilovací pomůcky pro přitahování, protahování a procvičování horní poloviny těla a břicha. Nabízíme kvalitní závěsné hrazdy, nástěnné hrazdy nebo čím dál více oblíbenější hrazdy do dveří. Součástí nabídky jsou také žebřiny, nebo-li ribstole, které se hodí jak do profesionální, tak domácí posilovny. Žebřiny nabízíme v různých velikostech a k nim také závěsné hrazdy. Instalace hrazdy je velice jednoduchá, jedná se o skvělou fitness pomůcku, která se nikdy neztratí. Dalším pomocníkem pro posilování jsou posilovací bradla, díky kterým můžete procvičovat např. břicho, triceps, hrudník...Posilovací bradla nabízíme od firem Insportline a Master. Hrazda do dveří chrom či hrazda na zeď se stala jednou z nejprodávanějších fitness pomůcek loňského roku.


 • > Hrazdy
 • > Bradla
 • > Žebřiny

 • Hrazda do dveří Chrom PLE905

  Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.
  294
  269
 • Dveřní hrazda chrom Master MAS-PU1210

  Dveřní hrazda chrom 62 - 90 cm. Dveřní hrazda je cvičební pomůcka, která nesmí chybět v žádné domácnosti nebo malé tělocvičně. Oblibu si získala především kvůli své jednoduchosti a vysoké efektivitě. Dveřní hrazda je jednoduše využitelná, lehká, přenosná - díky tomu můžete cvičit opravdu kdekoliv. Postačí Vám jen zárubně dveří, nebo podobný prostor s pevnými stěnami, mezi které hrazdu umístíte.
   
  299

 • Univerzální hrazda do dveří Lifefit 62 - 93 cm

  Univerzální hrazda do dveří LIFEFIT pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda LIFEFIT lze snadno upevnit do vrchní č...
  327
  299

 • Popruhy Iron Gym AB Straps

  Popruhy ke cvičení na hrazdě Iron Gym AB Straps Popruhy IRON GYM AB Straps jsou navrženy pro práci ve spojení s kteroukoli hrazdou IRON GYM. Tyto plně nastavitelné, polstrované a robustní popruhy lze snadno nasadit na libovolnou hrazdu a věnovat se tak pokročilejšímu procvičování zejména břišních svalů.
  327
  299

 • Hrazda do dveří EXTENDER 60 – 90 cm

  Hrazda do dveří EXTENDER. Tato hrazda do dveří je z vysoce kvalitní chromované oceli. Hrazda do dveří je ideální cvičební pomůcka pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně.
  357
  327

 • Hrazda do dveří SHAPER 70-110

  Dveřní hrazda SHAPER. Tato dveřní hrazda má regulaci šířky 70 – 110 cm.
  370
  339

 • Hrazda do dveří RELEVER 62 – 90 cm

  Hrazda do dveří RELEVER 62 – 90 cm. Hrazda do dveří z vysoce kvalitní oceli. Hrazda do dveří je oblíbenou cvičební pomůckou pro posilování zádových partií, břicha i paží.
  370
  339

 • Hrazda do dveří Dual Action

  Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.
  399
  365
 • Hrazda do dveří Sedco Fast 9050 71,5 - 100 cm

  HRAZDA DO DVEŘÍ - Univerzální hrazda do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.Nosnost 100kg.
  404
  369
 • Samovzpěrná dveřní hrazda Master

  Samovzpěrná hrazda MASTER. Tato samovzpěrná hrazda je posilovací hrazda, kterou lze jednoduchým manévrem zavěsit do dveřních zárubní.
   
  389

 • Samovzpěrná hrazda Sedco 1503

  Samovzpěrná dveřní hrazda je posilovací hrazda, kterou lze jednoduchým manévrem zavěsit do dveřních zárubní. Po cvičení ji lze stejně jednoduchým pohybem demontovat. Hrazdu je možno použít jako cvičební pomůcku pro cvičení na zemi Push Up Bar. Technický popis:Technický popis:
  435
  398
 • Samovzpěrná hrazda Lifefit Plus

  Samovzpěrná závěsná hrazda LIFEFIT PLUS je posilovací hrazda, která se jednoduchým manévrem zavěsí do dveřních zárubní. Po cvičení se stejně jednoduchým pohybem sejme. Výhodou samovzpěrné závěsné hrazdy LIFEFIT je okamžitá montáž a demontáž, malé rozměry a nízká cena. Hrazdu lze dále použít jako cvičební pomůcku pro cvičení na zemi i jako podpěrné úchopy pro posilování kliků.
  600
  549

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114