Fitness stroje pro děti

Kolekce fitness strojů pro děti od výrobce Sedco je aktuálním hitem na trhu ! Zahrnuje dětský stepper, dětský rotoped, dětský běžecký pás a dětský eliptical. Nechybí ani oblíbená trampolínka pro děti s madlem. Tyto posilovací stroje jsou určené pro děti od 4 do 8 let. Zábavnou a nenásilnou formou přimějete Vaše dítě k pohybu, který je pro jeho vývoj nezbytný. Fitness stroje pro děti jsou vhodné nejen pro domácí použití, ale také jako výbava pro dětské koutky a ostatní veřejné prostory určené dětem.
 • Dětská trampolína SEDCO s madlem 5042 modra

  TRAMPOLINA PRO DĚTI SEDCO S MADLEM Je dětská trampolína s madlem pro děti od 4 let. Ideální doplněk kolekce mechanických fitnes strojů pro dětské koutky, lze ale použít i samostatně. Slouží rovněž pro rozvoj pohybu a tělesné kondice. Super doplněk pro dětské koutky ve fitness centrech apod. Technický popis: - Průměr 80 cm - Nastavení madla v rozpětí 91 - 110 cm - Nosnost: 60kg - Pro děti od 4 let - barva potahu: modrý
  1 170
  1 070

 • Dětská trampolína SEDCO s madlem 5042

  TRAMPOLINA PRO DĚTI SEDCO S MADLEM Je dětská trampolína s madlem pro děti od 4 let. Ideální doplněk kolekce mechanických fitnes strojů pro dětské koutky, lze ale použít i samostatně. Slouží rovněž pro rozvoj pohybu a tělesné kondice. Super doplněk pro dětské koutky ve fitness centrech apod. Technický popis: - Průměr 80 cm - Nastavení madla v rozpětí 91 - 110 cm - Nosnost: 60kg - Pro děti od 4 let - barva potahu: červený
  1 170
  1 070

 • ROTANA S MADLEM PRO DĚTI FT10

  AKTUALNI NOVINKA NA TRHU !!! Mechanická rotana s madlem pro děti od 4 do 8 let - nosnost do 68kg. Atest EN71. Hmotnost 4,5kg. Vhodné pro první kroky dětí ve sportu - výuku a rozvoj koordinace pohybů,
  1 315
  1 203

 • Dětský stepper Sedco FT 09

  Dětský stepper SEDCO FT 09. Tento stepper patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  1 419
  1 298
 • Eliptický trenažér pro děti Sedco FT 02

  Eliptický trenažér pro děti SEDCO FT 02. Tento mechanický rotoped patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  1 797
  1 644
 • Veslovací Trenažér pro děti FT 06

  Mechanický veslařský trenažer pro děti od 4-do 8 let - nosnost do 68kg. Atest EN71. Hmotnost 7,5kg. Vhodné pro první kroky dětí ve sportu - výuku a rozvoj koordinace pohybů. Super doplněk pro dětské koutky ve fitness centrech apod.
  1 838
  1 682

 • Běžecký pás pro děti SEDCO FT 01

  Běžecký pás pro děti SEDCO FT 01. Tento běžecký pás patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  1 957
  1 790
 • Dětský rotoped Sedco FT 03

  Dětský rotoped SEDCO FT 03. Tento mechanický rotoped patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  2 066
  1 890
 • Rotoped pro děti mechanický Sedco FT03B - větší

  Sedco - mechanický rotoped pro děti od 4 do 8 let - nosnost do 60kg. Atest EN71. Hmotnost 7,5kg. Vhodné pro první kroky dětí ve sportu - výuku a rozvoj koordinace pohybů, Computer udává čas, rychlost, vzdálenost a scan. 
  2 167
  1 983

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114