Běžecký pás

Už dávno nejsou jen doménou posiloven a clubových fitness center. Můžete jej mít i doma a dopřát si tak běh za každého počasí. Cvičení na pomáhá spalovat tuky, příznivě působí na krevní oběh a zvyšuje vitální kapacitu plic. Vybrat si můžete bezmotorový magnetický pás nebo také klasický motorový pás. Magnetický pás je levnější a prostorově méně náročnou variantou, která je vhodná do menších bytů. Magnetické běžecké pásy jednoduše složíte a můžete je tak po cvičení umístit třeba pod postel. Nabízíme osvědčené značeky: Insportline, Master, Diadora a BH Fitness. Tyto značky Vám zaručují skvělou kvalitu, díky které Vám bude běžecký pás sloužit mnoho let. 

 • Běžecký pás pro děti SEDCO FT 01

  Běžecký pás pro děti SEDCO FT 01. Tento běžecký pás patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  1 957
  1 790
 • Magnetický běžecký pás MASTER F-04

  Magnetický běžecký pás MASTER F-04. Tento magnetický běžecký pás je ideální alternativou pro zákazníky, kteří chtějí levný běžecký pás pro domácí cvičení. Běžecký pás má malé rozměry a tichý chod. Dá se složit a díky tomu je vhodný i do menších bytů.
   
  4 990

 • Magnetický běžecký pás HMS B 4228

  Magnetický běžecký pás HMS B 4228 Vám umožní trénovat v pohodlí vašeho domova. Velkou výhodou tohoto běžícího pásu je skutečnost, že práce nevyžaduje napájení, je řešen pomocí magnetického odporu.
  6 403
  5 859
 • Běžecký pás Master F-07

  Běžecký pás Master F-07   echnický popis:  - motorový běžící pás  - výkon 0,75 HP  - rychlost 1 - 6 km/h  - bezpečnostní klíč  - LCD computer monitorující čas, vzdálenost, kalorie a rychlost  - 3 programy P1 - P3
   
  6 990

 • Běžecký pás SEDCO RMD 1369 EXPERT

  Běžící pás SEDCO EXPERT je moderní běžící pás elektrickým zdviháním 16% a rychlosti 0,8-16km. Jedná se o model trenažéru, ktérý uspokojí řadu uživatelů.
  12 240
  11 200
 • Běžecký pás MASTER F-11

  Motorový běžecký pás MASTER F-11  Technický popis:  -  prodloužená záruka výrobce 5 let   - motorový běžící pás  - výkon 1,5 HP  - rychlost 1 - 14 km/h  - manuální nastavení sklonu - 3 polohy 
   
  11 990

 • Běžecký trenažér elektrický HMS BE2235

  BE2235 HMS je kompaktní běžecký trenažér vybavený antiskluzovým běžeckým pásem a spolehlivým motorem s automatickou regulací rychlosti. Běžecký trenažér BE2235 HMS je stabilním zařízením přizpůsobeným k tréninku v domácím prostředí. Jeho konstrukce zajišťuje pohodlný prostor ke cvičení nejen z důvodu jeho rozměrů ale také díky systému amortizátorů zabezpečujících pružnost chodu. 
  13 988
  12 799
 • Běžecký pás Master F-14

  Běžecký pás MASTER F-14. Běžecký pás motorový s výkonným motorem 1,0 HP (2,0 HP maximální), rychlostí 1 - 12 km/h, elektronicky ovládaným sklonem 0 - 12% a reproduktory s vstupním konektorem pro MP3. Běžecké pásy jsou oblíbené fitness troje, které slouží ke zvýšení fyzické kondice. Chodíte si rádi zaběhat? Nevzdávejte se této aktivity ani v zimních měsících nebo za deště.
   
  13 990

 • BĚŽECKÝ TRENAŽÉREL EKTRICKÝ HMS BE 4500

  Elektrický Běžecký pás HMS BE 4500 je robustní, stabilní zařízení přizpůsobené k intenzivnímu domácímu tréninku. Pás disponuje velkou rychlostí a aby se zajistilo pohodlí pro cvičence je v pásu zabudováno 8 elastomerů, které zaručují lehkost a odolnost zařízení .
  20 438
  18 700
 • Běžecký trenažér Master F-15 - černý

  Běžecký pás MASTER F-15 . Motorový běžecký pás s prodlouženou zárukou 5 let. Běžecký pás má výkon 2,0 HP (4,0 HP maximální), rychlost 1 - 16 km/h a elektronicky ovládaný sklon 0 - 16%. Běžecké pásy jsou oblíbené fitness troje, které slouží ke zvýšení fyzické kondice. Chodíte si rádi zaběhat? Nevzdávejte se této aktivity ani v zimních měsících nebo za deště.
   
  19 990

 • Běžecký pás Master F-20

  Motorový běžecký pás MASTER F-20. Motorový běžecký pás oblíbené značky s výkonem 2 HP (max. 5 HP), rychlostí 1 - 16 km/h, el. ovládaným sklonem 0 - 16% a modře podsvíceným LCD computerem, který zobrazuje čas, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, rychlost a sklon. Běžecký pás má 25 přednastavených programů + program H1 (řízený tepovou frekvencí).
   
  20 990

 • Běžecký pás Master F-24

  Motorový běžecký pás MASTER F-24 s elektronickým nastavením sklonu. 
   
  21 990

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114