Fitness, posilování

4 položek celkem
Ortézy samozahřívací TOURMALIN - proti bolesti kolen (2 ks)
429 Kč

Tourmalínové samozahřívací ortézy na kolena obsahují magnety a krystalický tourmalin (krystaly a mikrokrystaly tourmalinu vetkané do vláken).

Kód: 103
Ortéza terapeutická na kolena Ilwy TOURMALIN
459 Kč

Terapeutická ortéza na kolena je výborná pomůcka obsahující turmalínová vlákna pro ty, kdo mají problémy s kolenními klouby - a dále pro používání při sportovních aktivitách. 

Kód: 46
Fitness stimulátor svalů s EMS BLACK
1 099 Kč

Bezdrátový inteligentní EMS přístroj na intenzivní posilování horní i dolní části přímého břišního svalu a svalů paží. Získejte svou vysněnou postavu pomocí fitness...

Kód: 1133
Fitness stimulátor svalů s EMS
1 290 Kč

Bezdrátový inteligentní EMS přístroj na intenzivní posilování horní i dolní části přímého břišního svalu a svalů paží.   Získejte svou vysněnou postavu pomocí fitness...

Kód: 1125

Fitness produkty pro posilování a formování postavy. Nabízíme opravdu širokou škálu fitness produktů a pomůcek pro posilování břicha, posilování rukou, stehen, lýtek, ramenou či posilování prsních svalů. K tomu všemu Vám poslouží fitness produkty a fitness pomůcky té nejvyšší kvality. Posilovací stroje, které můžete používat v klidu domova. Posilování doma nebylo nikdy snadnější. Posilovací stroje lze dnes jednoduše složit a rozložit, nezaberou příliš místa. Pro posilování doma doporučujeme různé fitness pomůcky jako balanční podložky, rotany, činky, steppery či rotopedy. Najdete zde aerobic pomůcky pro bossu, zumbu a další aerobní cvičení. Posilování doma se stalo fenoménem, najděte zde i Vy svůl posilovací stroj či fitness pomůcku a začněte s cvičením co nejdříve !