Eliptické trenažéry

Eliptický trenažér nebo-li zkráceně řečeno eliptical je komplexní posilovací stroj na celé tělo. Eliptický trenažér zapojí do cviku, nohy, ruce, ramena zkrátka celé tělo. Eliptický trenažér nabízíme navíc s dopravou zdarma a 5ti letou zárukou, kvalita na nejvyšší úrovni. Ke každému elipticalu navíc obdržíte odtučňovací pás v hodnotě 349,- zcela zdarma ! Základní požadavky na eliptický trenažér jsou : kvalitní brzdný systém, tichý chod, nastavení zátěže, programy, ergonomický pohyb nezatěžující klouby a především kvalitní konstrukce. Eliptické trenažéry nabízíme od společností jako jsou Master či Insportline.

 • Eliptický trenažér pro děti Sedco FT 02

  Eliptický trenažér pro děti SEDCO FT 02. Tento mechanický rotoped patří do kolekce posilovacích strojů určených dětem. Jedná se o naprostý hit, díky kterému se Vaše děti naučí správné koordinaci pohybu a navíc je zábavnou formou přimejí k pohybové aktivitě.
  1 938
  1 774
 • Orbitrek + sada 3xnápoj:gel Nutrend Carbosnack

  Orbitrek je revoluční fitness nářadí, které Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce. Orbitrek nahradí rotoped, běžící pás, stepper a další přístroje. Orbitrek Vám umožňuje cvičit v pohodlí domova, např. při sledování televize.
  3 266
  2 989

 • Orbitrek Platinium

  Orbitrek PLATINIUM je inovovaná a výrazně modernizovaná verze revolučního fitness nářadí. Orbitrek PLATINIUM Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce. Orbitrek PLATINIUM nahradí 4 přístroje - rotoped, běžící pás, stepper a další přístroje.
  3 387
  3 099

 • Orbitrek PLATINIUM PROFI

  3 387
  3 099

 • Sedco Eliptický trenažér Hi-Tec 621E

  pevná konstrukce eliptického stroje 4 kg zátěžové kolo elipticalu 8 manuálních stupňů ovládání zátěže šířka nášlapů: 21 cm pěnové pevné a pohyblivé rukojeti s vysokou adhezí vestavěné snímače tepové frekvence v rukojetích  funkce computeru: čas cvičení, rychlost, ujetá vzdálenost, tepová frekvence, scan, kalorie
  3 439
  3 146
 • Sedco eliptický trenažér PRO Home 437E

  ELIPTICKÝ TRENAŽER PRO HOME 437E je svými technickými parametry, určen pro domácí použití. Je opatřen magnetickým brzdným systémem a 4 kg zátěžovým kolem, což umožňuje velmi efektivní pohyb během cvičení. 8 stupňů manuálního nastavení zátěže si libovolně přizpůsobíte obtížnost cvičení Vašim možnostem. Snímače tepové frekvence a počítač se všemi důležitými funkcemi  jako rychlost, vzdálenost, čas, kalorie, ODO apod. pak umožňují důkladnou analýzu tréninku.Technický popis:<br /><br />pevná konstrukce eliptického stroje<br />4 kg zátěžové kolo elipticalu<br />8 manuálních stupňů ovládání zátěže<br />šířka nášlapů: 21 cm<br />pěnové pevné a pohyblivé rukojeti s vysokou adhezí<br />vestavěné snímače tepové frekvence v rukojetích <br />funkce computeru: čas cvičení, rychlost, ujetá vzdálenost, tepová frekvence, scan, kalorie<br />maximální nosnost: 110 kg<br />rozměry po sestavení: 1245 x 630 x 1560 mm<br />hmotnost: 33 kg<br />
  3 558
  3 255
 • Eliptical Master AIR

  Eliptický trenažér MASTER AIR (H7444). Tento Eliptický trenažér MASTER   je vhodný pro vysoce efektivní trénink všech svalových partií. Elipsovitý pohyb je navíc velmi šetrný k Vašim kloubům.
  3 596
  3 290

 • Eliptical Spartan CrossTrainer Basic

  Eliptical SPARTAN CrossTrainer Basic. Eliptical je vhodný pro vysoce efektivní trénink všech svalových partií. Elipsovitý pohyb je navíc velmi šetrný k Vašim kloubům.
  5 235
  4 790

 • Eliptical Master E10 + fitness rukavice

  Eliptical MASTER E10. Tento eliptical je vhodný pro vysoce efektivní trénink všech svalových partií. Elipsovitý pohyb je navíc velmi šetrný k Vašim kloubům.
  5 454
  4 990

 • Eliptical Master E09

  Eliptical MASTER E09 je vhodný pro vysoce efektivní trénink všech svalových partií. Elipsovitý pohyb je navíc velmi šetrný k Vašim kloubům.
  5 454
  4 990

 • Magnetický eliptical H 9201 HMS

  Magnetický eliptical H 9201 HMS   Crossový magnetický trenažér H9201 s 8 stupňovým nastavením odporu a 6,5kg zátěžovým kolem.   Značka HMS je léta spojena se sportovním vybavením s vynikající kvalitou.  Eliptical je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdraví, snížení tělesného tuku a zlepšit účinnosti organismu.
  5 463
  4 999

 • Eliptical Spartan Basic + fitness rukavice

  Eliptical SPARTAN Basic - magnetický brzdný systém s osmi stupni zátěže - zátěžové kolo 6 kg - kliky pedálů ze 3 dílů - uložení středů na strojových zapouzdřených ložiscích - computer s velkým multifunkčním dispejem zobrazuje 6 funkcí: čas, rychlost, ujetou vzdálenost, spotřebu kilokalorií a tepovou frekvenci a celkovou ujetou trať
  5 595
  5 119

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114