Cyklotrenažéry

 Cyklotrenažéry jsou obdobou rotopedů, jen nabízí profesionálnější fitness využití. Cyklotrenažér můžeme vybírat podle základních parametrů, a těmi jsou : zátěžové kolo, brzdný systém, programy, nastavitelnost sedátka či řidítek a dalších doplňků. Každý cyklotrenažér nabízí kvalitní ocelový rám, brzdný systém a od částky 3000,- také záruku 5 let. Cyklotrenažéry od částky 3000,- Vám dopravíme zcela zdarma. Nabízíme Vám značky Master nebo Insportline, značky, které jsou zárukou vysoké kvality. Najdete zde jak klasický cyklotrenažér pro domácí využití, tak i profi cyklotrenažér do posilovny.

 • Cyklotrenažér Master X-04

  Cyklotrenažér MASTER X-04 s magnetickou brzdou a stabilním rámem. Brzda má pětistupňovou regulaci brzdného odporu. Regulace odporu se provádí páčkou, kterou lze umístit na řidítka. Kolo se upevňuje pomocí ocelových upínacích šroubů s plastovými maticemi. Cyklotrenažér MASTER X-04 je ideálním pomocníkem pro domácí trénink.
  2 940
  2 690

 • Cyklotrenažér Master X-06

  Cyklotrenažér MASTER X-06 s magnetickou brzdou a stabilním rámem. Brzda má pětistupňovou regulaci brzdného odporu. Regulace odporu se provádí páčkou, kterou lze umístit na řidítka. Kolo se upevňuje pomocí ocelových upínacích šroubů s hliníkovými maticemi. Cyklotrenažér MASTER X-06 je ideálním pomocníkem pro domácí trénink.
  3 268
  2 990

 • trenažér Jetblack M1 Mag Trainer

  trenažér Jetblack M1 Mag Trainer
   
  4 390

 • Cyklotrenažér Master X-12

  Cyklotrenažér MASTER X-12 je ideální pro aktivní domácí trénink. Setrvačník o hmotnosti 10kg Vám zajistí dostatečnou zátěž pro aktivní trénink. 
  6 546
  5 990

 • Cyklotrenažér Spartan Spin Bike 1800

  Cyklotrenažér SPARTAN Spin Bike 1800
  9 060
  8 290

 • Cyklotrenažér Master X-15

  Cyklotrenažér MASTER X-15 má dostatečnou zátěž pro intenzivní trénink se setrvačníkem o hmotnosti 18kg. Řemenový převod zajišťuje tichý a plynulý chod.
  10 918
  9 990

 • Cyklotrenažér Master X-17

  Cyklotrenažér MASTER X-17 je ideální pro intenzivní trénink. Nabízí setrvačníkm o hmotnosti 20kg. Řemenový převod zajišťuje tichý a plynulý chod.
  13 104
  11 990

 • Cyklotrenažer BH Fitness SB2,2

  Cyklotrenažer BH Fitness SB 2,2 je určen pro kvalitní domácí trénink. Tento cyklotrenažer Vám udělá radost svým tichým chodem..
  13 104
  11 990
 • Cyklotrenažer BH Fitness SB 2,6

  Cyklotrenažer BH Fitness SB 2,6 je určen pro kvalitní domácí trénink. Cyklotrenažer SB 2,6 je konstruován pro pravidelné používání více než hodinu každý den.
  14 197
  12 990
 • Cyklotrenažer BH Fitness Spada Magnetic H9310

  Cyklistický trenažér BH Fitness Spada Magnetic H9310. Tento cyklistický trenažér je velmi pěkný cyklotrenažer s pevnou konstrukcí a magnetickou brzdou. Magnetická brzda má výhody oproti mechanické, že neodpadávájí žádné částice jako od třecí brzdy a hlavně nevydává žádné nepříjemné zvuky.
  23 596
  21 590

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114