Medicinbaly a bagy

Medicinbal zažívá svoji renesanci v oblasti posilování a rehabilitace. Nabízí přirozený způsob cvičení. Medicinbaly nabízíme v různých velikostech i hmotnosti.

Dalším pomocníkem při posilování, které jsou ve veliké oblibě jsou takzvané posilovací bagy. Nabízí dodatečnou zátěž při cvičení a tak jej výrazně zefektivní. 

 • Míč MEDICINÁLNÍ - plast 1kg Sedco

  Medicimbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologie plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů. hmotnost 1 kg,
  481
  440

 • Medicinální míč SPARTAN 1kg

  Medicinální míč SPARTAN 1kg. Tento medicinální míč je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní.
   
  629

 • Posilovací Bag SEDCO Power Bag 10 kg

  Posilovací Bag Power Bag 10 kg je pomůcka k tréninku. Mobilnost zátěže, různé varianty úchopu a v neposlední řadě dokonalá skladovatelnost, dělají z Bagu výbornou mobilní pomůcku pro kondiční trénink. Výborně se osvědčuje při balančních cvičeních, při cvičeních dynamické síly, nácviku rovnováhy.
  820
  750

 • Míč MEDICINÁLNÍ DUAL GRIP 4kg Sedco

  Medicimbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologie plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů. hmotnost 4 kg,
  843
  771

 • Medicinální míč SPARTAN 3kg

  Medicimbal SPARTAN 3kg. Tento medicimbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní.
   
  799

 • Posilovací Bag SEDCO Power Bag 5 kg

  Posilovací Bag Power Bag 5kg je pomůcka k tréninku. Mobilnost zátěže, různé varianty úchopu a v neposlední řadě dokonalá skladovatelnost, dělají z Bagu výbornou mobilní pomůcku pro kondiční trénink. Výborně se osvědčuje při balančních cvičeních, při cvičeních dynamické síly, nácviku rovnováhy.
  929
  849

 • Posilovací Bag SEDCO Power Bag 8 kg

  Posilovací Bag Power Bag 8 kg je pomůcka k tréninku. Mobilnost zátěže, různé varianty úchopu a v neposlední řadě dokonalá skladovatelnost, dělají z Bagu výbornou mobilní pomůcku pro kondiční trénink. Výborně se osvědčuje při balančních cvičeních, při cvičeních dynamické síly, nácviku rovnováhy.
  940
  860
 • Posilovací Bag SEDCO Power Bag 15 kg

  Posilovací Bag Power Bag 15  kg je pomůcka k tréninku. Mobilnost zátěže, různé varianty úchopu a v neposlední řadě dokonalá skladovatelnost, dělají z Bagu výbornou mobilní pomůcku pro kondiční trénink. Výborně se osvědčuje při balančních cvičeních, při cvičeních dynamické síly, nácviku rovnováhy
  973
  890

 • Posilovací Bag SEDCO Power Bag 16 kg

  Posilovací Bag Power Bag 16 kg je pomůcka k tréninku. Mobilnost zátěže, různé varianty úchopu a v neposlední řadě dokonalá skladovatelnost, dělají z Bagu výbornou mobilní pomůcku pro kondiční trénink. Výborně se osvědčuje při balančních cvičeních, při cvičeních dynamické síly, nácviku rovnováhy
  984
  900

 • Medicinální míč SPARTAN 5kg

  Medicinální míč SPARTAN 5kg. Tento medicinální míč je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní.
   
  929

 • Bulgarian bag SEDCO 15 kg

  BULGARIAN BAG 15 KG: CVIČEBNÍ POMŮCKA PRO TRENING ŠPIČKOVÝCH SPORTOVNCŮ- Bulgarian Bag - svěží fitness nástroj, který maximalizuje svalovou vytrvalost, kardiovaskulární fitness, jádro a sílu!
  1 049
  960

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114