Nafukovací čluny a rafty

Prodej člunů za skvělé ceny ! Nafukovací čluny jsou v posledních letech neodmyslitelnou součástí letních radovánek. Ať už vyrážíte o víkendu k vodě nebo na rodinnou dovolenou, nafukovací člun bude vítaným společníkem. Čluny jednoduchým způsobem nafouknete a během několika minut můžete vyplout ! Stejně jednoduché a rychlé je jejich vyfouknutí. Nabízíme dětské nafukovací čluny, čluny pro 1 osobu i velké rodinné čluny. Vybíráme pro Vás pouze modely od osvědčených výrobců s extrémní odolností a dlouhou životností. K dispozici jsou samostatné nafukovací čluny i cenově výhodné sady, které obsahují nejen člun, ale také pádla (plastová nebo hliníková) a ruční pumpu. Toto příslušenství lze samozřejmě zakoupit i samostatně. Nabídku člunů doplňují nafukovací rafty vhodné pro sportovní centra a vodácké kluby. Pořiďte si svůj nafukovací člun u nás - k modelům nad 3000,- Kč získáte dopravu ZDARMA !

 • Pádlo kajak - hliník

  dvojí účel: dvě oddělená pádla nebo spojené jedno pádlo pro kajak, 122 cm nebo 244 cm
  361
  330

 • Dětský nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 100

  Dětský nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 100. Tento nafukovací člun je určen pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti. Nafukovací člun je vyroben z robustního PVC, které neobsahuje ftaláty o síle stěn 0,30 mm. Model tvoří tři nafukovací komory.
  509
  466

 • Nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 200

  Člun INTEX EXPLORER PRO 200. Model patřící mezi čluny určené pro 2 osoby. Člun neobsahuje pádla ani ruční pumpu. Má 3 vzduchové komory, hlavní komora osazena ventilem Boston - pro rychlé nafukovaní a vyfukování. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo a úchyty pro vesla.
  568
  520

 • Nafukovací člun INTEX Challenger 1

  Nafukovací člun INTEX Challenger 1. Kvalitní nafukovací člun značky INTEX patřící mezi nafukovací čluny pro 1 osobu. Má 3 vzduchové komory včetně vnitřní pomocné komory uvnitř hlavního trupu. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, plastové madlo a úchyty pro vesla, která však nejsou součástí balení.
  641
  587

 • Nafukovací člun Cruiser CB1000

  Nafukovací člun Cruiser CB1000  Technická data:  - rozměry 185 x 98 x 28 cm  - ventil pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí  - 4 nafukovací komory 
  655
  599

 • Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 1

  Člun INTEX SEAHAWK 1. Model patřící mezi čluny určené pro 1 osobu. Člun neobsahuje pádla ani ruční pumpu. Toto příslušenství lze samostatně dokoupit. Člun má 3 vzduchové komory včetně pomocné vnitřní komory a je vyroben z odolného vinylu o síle 0,43 mm.
  851
  779

 • Nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 200 SET

  Člun INTEX EXPLORER PRO 200. Člun pro 2 osoby. Člun má 3 vzduchové komory, hlavní komora osazena ventilem Boston - pro rychlé nafukovaní a vyfukování. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo a držáky vesel na obou bocích. Člun obsahuje také opravnou sadu pro opravu případného poškození.
  870
  795

 • Nafukovací člun INTEX Challenger 2 SET

  Nafukovací člun INTEX Challenger 2. Nafukovací člun ve výhodném setu s pádly a ruční pumpou. Nafukovací člun má tři vzduchové komory včetně vnitřní pomocné komory uvnitř hlavního trupu. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo a úchyty pro vesla. V balení naleznete také opravnou sadu pro případné poškození člunu.
  1 157
  1 058

 • ČLUN NAF.EXPLORER PRO 300 SET Intex

  Nafukovací člun INTEX Explorer Pro 300 - rozměry244 x 117 x 36 cm - 3 vzduchové komory - nafukovací podlaha
  1 195
  1 093
 • Nafukovací člun JILONG Fishman 200 set

  Nafukovací člun JILONG Fishman 200. Nafukovací člun z vysokomolekulárního PVC, které je zcela odolné vůči benzínu, oleji,slunci a slané vodě. Součástí balení jsou i plastová pádla a nafukovací pumpa. Nafukovací čl uny jsou v posledních letech velice oblíbenou součástí letních radovánek.
  1 410
  1 290

 • Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 2

  Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 2. Sportovní nafukovací člun pro 2 osoby. Součástí balení nejsou pádla ani ruční pumpa. Nafukovací člun má 3 vzduchové komory včetně pomocné vnitřní komory a je vyroben z extra silného vinylu o síle 0,50 mm.
  1 453
  1 329

 • Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 2 SET

  Nafukovací člun INTEX  SEAHAWK 2 SET. Sportovní nafukovací člun s pádly a ruční pumpou. Má 3 vzduchové komory včetně pomocné vnitřní komory. Extra silné 0,50 mm silné stěny zajišťují maximální bezpečnost a odolnost člunu proti poškození. Model patří mezi nafukovací čluny určené pro 2 osoby.
  1 551
  1 420

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114