Čluny, rafty

 • > Nafukovací čluny a rafty
 • > Příslušenství pro čluny
 • Pádlo kajak - hliník

  dvojí účel: dvě oddělená pádla nebo spojené jedno pádlo pro kajak, 122 cm nebo 244 cm
  435
  398

 • Dětský nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 100

  Dětský nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 100. Tento nafukovací člun je určen pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti. Nafukovací člun je vyroben z robustního PVC, které neobsahuje ftaláty o síle stěn 0,30 mm. Model tvoří tři nafukovací komory.
  509
  466

 • Nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 200

  Člun INTEX EXPLORER PRO 200. Model patřící mezi čluny určené pro 2 osoby. Člun neobsahuje pádla ani ruční pumpu. Má 3 vzduchové komory, hlavní komora osazena ventilem Boston - pro rychlé nafukovaní a vyfukování. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo a úchyty pro vesla.
  568
  520

 • Nafukovací člun INTEX Challenger 1

  Nafukovací člun INTEX Challenger 1. Kvalitní nafukovací člun značky INTEX patřící mezi nafukovací čluny pro 1 osobu. Má 3 vzduchové komory včetně vnitřní pomocné komory uvnitř hlavního trupu. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, plastové madlo a úchyty pro vesla, která však nejsou součástí balení.
  641
  587

 • Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 1

  Člun INTEX SEAHAWK 1. Model patřící mezi čluny určené pro 1 osobu. Člun neobsahuje pádla ani ruční pumpu. Toto příslušenství lze samostatně dokoupit. Člun má 3 vzduchové komory včetně pomocné vnitřní komory a je vyroben z odolného vinylu o síle 0,43 mm.
  851
  779

 • ČLUN NAF.EXPLORER PRO 300 SET Intex

  Nafukovací člun INTEX Explorer Pro 300 - rozměry244 x 117 x 36 cm - 3 vzduchové komory - nafukovací podlaha
  873
  799
 • Nafukovací člun INTEX EXPLORER PRO 200 SET

  Člun INTEX EXPLORER PRO 200. Člun pro 2 osoby. Člun má 3 vzduchové komory, hlavní komora osazena ventilem Boston - pro rychlé nafukovaní a vyfukování. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo a držáky vesel na obou bocích. Člun obsahuje také opravnou sadu pro opravu případného poškození.
  921
  842

 • Nafukovací člun INTEX Challenger 2 SET

  Nafukovací člun INTEX Challenger 2. Nafukovací člun ve výhodném setu s pádly a ruční pumpou. Nafukovací člun má tři vzduchové komory včetně vnitřní pomocné komory uvnitř hlavního trupu. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo a úchyty pro vesla. V balení naleznete také opravnou sadu pro případné poškození člunu.
  1 091
  998

 • Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 2 SET

  Nafukovací člun INTEX  SEAHAWK 2 SET. Sportovní nafukovací člun s pádly a ruční pumpou. Má 3 vzduchové komory včetně pomocné vnitřní komory. Extra silné 0,50 mm silné stěny zajišťují maximální bezpečnost a odolnost člunu proti poškození. Model patří mezi nafukovací čluny určené pro 2 osoby.
  1 256
  1 150

 • Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 2

  Nafukovací člun INTEX SEAHAWK 2. Sportovní nafukovací člun pro 2 osoby. Součástí balení nejsou pádla ani ruční pumpa. Nafukovací člun má 3 vzduchové komory včetně pomocné vnitřní komory a je vyroben z extra silného vinylu o síle 0,50 mm.
  1 453
  1 329

 • Nafukovací člun INTEX Challenger 3

  Nafukovací člun INTEX Challenger 3. Sportovní nafukovací člun pro tři osoby. Nafukovací člun má tři vzduchové komory včetně vnitřní pomocné komory uvnitř hlavního trupu. Součástí člunu je záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo a držáky na vesla na obou bocích. Nafukovací člun umožňuje také upevnění držáku motoru.
  1 597
  1 462

 • Nafukovací člun INTEX Challenger 3 SET

  Člun INTEX Challenger 3. Člun v setu s pádly a ruční pumpou. Kvalitní model značky INTEX patří mezi čluny určené pro 3 osoby. Má tři vzduchové komory včetně vnitřní pomocné komory uvnitř hlavního trupu. Součástí člunu záchytné lano po celém obvodu, na přídi plastové madlo, držáky na vesla na obou bocích a úchyty k upevnění držáku motoru na zádi.
  1 634
  1 495
MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114