Nadzemní bazény AKCE

Zahradní bazény jsou hitem posledních let ! Nadzemní bazény se samonosnou konstrukcí jsou cenově dostupné a postavíte je během krátké chvíle. Stačí jen nafouknout vrchní prstenec a zahradní bazén nafouknout. Sloupec vody pak bazén sám postaví. V našem sortimentu najdete oblíbené bazény Bestway a bazény Intex. Tyto bazény jsou nabízeny v řadě rozměrů, ze kterých si vybere skutečně každý ! Zahradní bazén lze koupit samostatně nebo také ve výhodné sadě, ve které nechybí bazénová filtrace, bazénové plachty a schůdky do bazénu. Nadzemní bazén se stane v horkých letních dnech příjemnou oázou na Vaší zahradě. Nabídne příjemné osvěžení a spoustu zábavy pro celou rodinu. Pokud už svůj zahradní bazén máte, nabízíme Vám bohaté bazénové příslušenství, aby se péče o něj pro Vás stala zábavným koníčkem.

 • Dětský bazén s pevnou stěnou Intex 183 x 38 cm

  Dětský bazén s pevnou stěnou INTEX 183 x 38 cm. Dětský bazén s obrázky rybiček. Součástí opravná sada.
  378
  346
 • Bazén See-thru Kids 183 x 50 cm

  Bazén  See-thru Kids  183 x 50 cm Prstencové nafukovací bazény jsou samonosné pro povrchovou montáž. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit. Stoupající sloupec vody bazén sám postaví. Vypouštění zajišťuje výpustný ventil. Díky své pružné konstrukci je bazén vhodný pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží a nízkou cenou. 
  655
  599

 • Bestway Bazén 244 x 66 cm

  Bestway Bazén 244 x 66 cm Samonosné  kruhové rodinné bazény  z pevného trojvrstvého vinylu patří díky své cenové dostupnosti a díky jednoduché a rychlé montáži mezi nejprodávanější na trhu.
  873
  799

 • Bazén Prompt Pool 240 x 63 cm

  Bazén Prompt Pool 240 x 63 cm Prstencové nafukovací bazény jsou samonosné pro povrchovou montáž. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit.
  983
  899

 • Bazén nadzemní Intex Easy 366 x 76 cm

  Bazén nadzemní INTEX EASY 366 x 76 cm. Oblíbený bazén od výrobce Intex. Tento model je bez filtrace. Intex je firmou vyrábějící nejen bazény , ale také bohaté bazénové příslušenství a nafukovací hračky do vody. Jejím hlavním cílem je vyrábět produkty nejvyšší kvality za nejnižší ceny. Právě proto patří bazény značky Intex dlouhodobě mezi nejoblíbenější na světě.
  1 187
  1 086
 • Bestway Bazén 305 x 76 cm

  Bestway Bazén 305 x 76 cm Samonosné  kruhové rodinné bazény  z pevného trojvrstvého vinylu patří díky své cenové dostupnosti a díky jednoduché a rychlé montáži mezi nejprodávanější na trhu.
  1 201
  1 099

 • Bazén Prompt Pool 300 x 76 cm

  Bazén  Prompt Pool 300 x 76 cm  prstencový bazén kruhový Prstencové nafukovací bazény jsou samonosné pro povrchovou montáž. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit. Stoupající sloupec vody bazén sám postaví. Vypouštění zajišťuje výpustný ventil. Díky své pružné konstrukci je bazén vhodný pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží a nízkou cenou. 
  1 300
  1 190

 • Bestway Bazén 244 x 66 cm s filtrací

  Bestway Bazén 244 x 66 cm s filtrací Samonosné  kruhové rodinné bazény  z pevného trojvrstvého vinylu patří díky své cenové dostupnosti a díky jednoduché a rychlé montáži mezi nejprodávanější na trhu.
  1 420
  1 299

 • Bazén Easy Set 366x76 Intex

  Bazén EASY SET 366x76: Bazény Easy jsou samonosné bazény pro povrchovou montáž. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit.
  1 629
  1 490

 • Bestway Bazén 305 x 76 cm s filtrací

    Bestway Bazén 305 x 76 cm s filtrací Samonosné  kruhové rodinné bazény  z pevného trojvrstvého vinylu patří díky své cenové dostupnosti a díky jednoduché a rychlé montáži mezi nejprodávanější na trhu.
  1 747
  1 599

 • Bazén Easy OCEÁN 3,05 x 0,76 m + kartušová filtrace

  Bazén Easy OCEÁN 3,05 x 0,76 m + kartušová filtrace Bazén EASY OCEAN je jedním z nejprodávanějších bazénů v ČR. Vyniká svou jednoduchou stavbou a kvalitou. Stačí pouze bazén umístit na rovnou plochu, podložit bazénovou podložkou a nafouknout horní límec (prstenec) bazénu.
  1 738
  1 590

 • Bazén Prompt Pool 360 x 76 cm

  Bazén  Prompt Pool  360 x 76 cm Hlavní výhody bazénu:  terén nemusí být naprosto rovný velice rychlá montáž pružný povrch zajišťuje koupajícím bezpečí
  1 847
  1 690

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114