Baseball

Baseball patří k nejoblíbenějším sportům nejen v USA. Baseball si získává čím dál větší oblibu i u nás a my Vám přinášíme slušnou výbavu jako jsou baseball pálky, baseball rukavice nebo kompletní sety na baseball, kde je pálka a baseball rukavice s míčkem. Baseball rukavice nabízíme v provedení JUNIOR či SENIOR, stejně jako baseball pálky - liší se tedy velikostí, rukavice nabízíme v provedení kůže či syntetická kůže. Baseball pálky máme buď klasické dřevěné, nebo hliníkové, samozřejmost je nabídka v různých velikostech pro malé i velké hráče. Baseball míčky nabízíme buď SOFT nebo HARD - tedy buď měkké či tvrdé pro pokročilé hráče. Novinkou sortimentu je i baseball stojan pro odpalování.


  • > Baseballové rukavice
  • > Baseballové pálky
  • > Baseballové míče

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Kolečkové brusle SCREW nově v naší nabídce


Rozšířili jsme pro Vás nabídku kolečkových bruslí o skvělé brusle značky SCREW. Tato značka nabízí kvalitní kolečkové brusle pro děti i dospělé v atraktivním designu za rozumnou cenu. Navíc získáte chrániče ZDARMA.

 

Zobrazit více


Balanční cvičební podložka - NÁŠ TIP!


  Balanční podložka Dynaso Original 62 cm je všestrannou aerobní pomůckou, díky které můžete provádět nejrůznější cviky na celé tělo....

 

 

Zobrazit více