Balanční podložky, rotany

Balanční podložka či rotana patří mezi nejprodávanější balanční pomůcky, které se využívají jak při cvičení, tak při rehabilitaci. Balanční podložky vídáme nejčastěji při cvičení bosu, nebo při posilování břicha, ale i prsních svalů či zádového svalstava. Balanční podložka nabízí opravdu velkou variabilitu využítí - můžete na ní ležet, stát, sedět... Balanční podložky případně rotační disky, tzv. rotany dělíme do několika základních skupin. Buď je to balanční podložka s rovným povrchem - deskou, na oblé části můžete cvičit, sedět či stát a provádět cviky, na rovné části pak třeba můžete stát a udržovat balanc a využít třeba flex bar kmitací tyč. Rotační disky se zase otáčejí a u nich procvičujete zejména boky a břicho. Pak jsou ještě balanční rotany, na kterých se převážně udržuje rovnováha. Balanční podložky a balanční pomůcky všeobecně nejvíce používáme při aerobním cvičení či bosu.


 • > Balanční podložky
 • > Rotany - rotační disky
 • > Podpěry na kliky

 • Rotana masážní SEDCO SPORT 703 - 26 cm

  Masážní rotana SEDCO SPORT 703. Tato masážní rotana je vyrobena z odolného plastu a má průměr 26 cm. Rotana je oblíbenou efektivní cvičební pomůckou pro cvičení nejen doma.
  143
  131

 • Rotana s magnety masážní SEDCO 702 26 cm

  Rotana s magnety masážní SEDCO 702. Tato rotana s magnety má průměr 26 cm a je vyrobena z odolného plastu.
  151
  138

 • Rotana masážní SEDCO 702-2

  Rotana masážní SEDCO 702-2 . Rotana z kvalitního materiálu má průměr 28 cm. Rotana je efektivní pomůckou pro cvičení nejen doma.
  189
  173

 • Rotana s magnety SEDCO 801

  Magnetická rotana   SEDCO 801. Velká magnetická rotana o průměru 28 cm ! Magnetická rotana je oblíbenou cvičební pomůckou nejen pro cvičení doma.
  191
  175
 • Rotační disk Lifefit Magnetik, Rotana 25cm

  Rotační disk LIFEFIT ROTANA 25cm pro zeštíhlení postavy. Disk dělá osoby s nadváhou štíhlými odstraněním přebytku tuku z jejich pasu. Rovněž dělá ze slabých nohou silné. Disk je zařízení, na kterém mů...
  239
  219

 • Rotana SEDCO Disco Roll 28 cm

  Rotana SEDCO Disco Roll. Rotana o průměru 28 cm je efektivní pomůckou pro cvičení nejen doma.
  258
  236

 • Rotana magnetic SPOKEY TWISTER 836704

  Rotana magnetic SPOKEY TWISTER 27,5 cm. Rotana patřící do nové kolekce fitness pomůcek značky SPOKEY. Díky modernímu designu a atraktivnímu barevnému provedení bude pro Vás cvičení zábavnější a příjemnější. Rotana je oblíbená cvičební pomůcka, díky které se nejen zbavíte přebytečného tuku, ale slouží také k protažení celého těla a poskytuje úlevu od bolesti nohou.
  263
  241

 • Rotana LIFEFIT ROTO

  Rotační disk LIFEFIT ROTANA 25cm pro zeštíhlení postavy. Disk dělá osoby s nadváhou štíhlými odstraněním přebytku tuku z jejich pasu. Rovněž dělá ze slabých nohou silné. Disk je zařízení, na kterém může cvičit celá rodina bez ohledu na pohlaví a věk a je jej možné použít kdekoliv.
  272
  249

 • Rotana akupunkturní SEDCO 707 28,5 cm

  Rotana akupunkturní SEDCO 707 28,5 cm. Rotana je blíbenou cvičební pomůckou.
  271
  248

 • Rotana s posilovací gumou SEDCO 3738

  Rotana s posilovací gumou SEDCO 3738. Rotana s posilovací gumou o tvarování štíhlého pasu, rukou a paží. Na rotanu se stačí jen postavit a pohybovat tělem ze strany na stranu. Rotana s gumou účinně kombinuje rotaci těla s posilováním paží a trupu. Je ideální pro posilování a tvarování břicha, zad, hýždí a bederních svalů.
  291
  266

 • Rotana velká s magnety SEDCO 706 30 cm

  Rotační disk s magnety SEDCO 706. Rotační disk s magnety o průměru 30 cm je vyroben z odolného plastu. Rotační disk s magnety je skvělou pomůckou pro cvičení nejen doma.
  307
  281

 • Fit Seat Balanční podložka šedá

  Podložka je vhodná pro osoby se sedavým zaměstnáním, vynucuje tzv. dynamické sezení. Poduška odlehčuje bederní části a nutí k sezení ve správné pozici.
  329
  301

MENU KATEGORIE

Nákupní rádce

Dobrá kondice a dárek navíc!


Dobrá kondice a dárek navíc!

Právě nyní probíhá akce na fitness stroje.

K většině rotopedů, eliptickým trenažérům

a posilovacíl lavicím obdržíte jako dárek

fitness rukavice. K cyklotrenažérům nabízíme

zdarma cyklo-rukavice a k stepperům

dostanete fitness rukavice, nebo gymnastický 

míč ! Využíjte naší nabídku. Klikněte na detail produktu

- zde je info o dárku uvedeno !


Nové modely


Nové modely

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili nové modely Pennyboardů, Cruiserů a velice oblíbené  Waveboardy a Longboardy výrobce. Kromě vysoké kvality zpracování zajišťují skvělé jízdní vlastnosti...více  K vybraným modelům od nás obdržíte jako dárek navíc i sadu chráničů !


Výhodný set dětských bruslí


Výhodný set dětských bruslí

Nabízíme Vám výhodnou sadu 

dětských kolečkových bruslí s

nastavitelnou velikostí. Navíc set

obsahuje i přilbu, chrániče a batoh!

Více zde...


Waveboardy v akci


Vybrané waveboardy nyní koupíte

a jako dárek obdržíte chrániče !


FITNESS RUKAVICE ZDARMA


FITNESS RUKAVICE ZDARMA

KE KAŽDÉ ZAKOUPENÉ POSILOVACÍ LAVICI

Marbo, HMS, BH-Fitness nebo Abisal

obdržíte fitness ruavice ZDARMA !

vyberte si ....


Kontakt

Pepino Sladký

info Zavinac singhapraha Tecka com
 
777951114